+38 067 402-49-57
Напишіть нам

Всі статті

Дезінфекція і стерилізація на 100% в салоні краси Глянець

22 Грудня 2016

15 грудня в салоні краси «Глянець» ми провели корпоративне навчання на найактуальнішу тему сучасної індустрії краси, якої приділяється все більше уваги з кожним днем - це «Дезінфекція і стерилізація на 100%».

Провела профі-практикум Юлія Ковалевська – експерт Бізнес-Школи Космотрейд.

Сьогодні питання дезінфекції та стерилізації в індустрії краси стоїть гостро, попит на косметичні послуги зростає з кожним днем ​​і клієнтів в першу чергу турбує їх безпеку. Виробники б’юті-ринку розробляють велику кількість препаратів і обладнання для підвищення рівня безпеки споживачів. В ході навчання співробітники салону отримали відповіді на ВСІ питання про СУЧАСНИХ вимогах до дезінфекції та стерилізації в салонах краси. Розібрали велику кількість практичних прикладів, які допомогли набагато глибше вникнути в суть питання.

Тепер ми з упевненістю можемо сказати, що в салоні краси «Глянець» ще на одну конкурентну перевагу стало більше!

Від себе, особливо хочемо відзначити високий рівень роботи адміністратора салону, Лесі Вікторівни. Від душі дякуємо за гостинність!

Ви теж хочете підвищити стандарти роботи свого салону? Хочете бути кращими? Ласкаво просимо в Європейську Б’юті Бізнес – Школу Космотрейд!

0 0 голос
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Схожі статті