-15%
на базовые курсы

Забирай скидку сейчас, учись потом!

Sale
+38 067 402-49-57
Напишіть нам

Всі статті

Корекція мімічних зморшок

23 Серпня 2020

Люди висловлюють свої емоції за допомогою міміки. В результаті, з віком на обличчі з'являються мімічні зморшки, від яких дами усіма силами намагаються позбутися. У даній статті ми розповімо, якими методами можна боротися з мімічними зморшками.

Емоції – частина життя будь-якої людини. Відображена на обличчі радість, друк, захоплення, розчарування та інші почуття оспівуються в кіно та літератури. Кожному з нас приємно спілкуватися з відкритими людьми, які не соромляться показувати свої емоції. Людина з непроникним особою, яка не виражає ніяких емоцій, найчастіше буває неприємний. Але яскрава демонстрація всіх почуттів на обличчі обертається неприємністю, особливо для жінок.

В результаті активної міміки і впливу інших факторів на обличчі з’являються так звані мімічні зморшки – спочатку у вигляді легких і навіть чарівних борозенок, а потім – досить глибоких і непривабливих зморшок. Помічаючи у себе мімічні зморшки, кожна жінка задається питанням, як позбутися від них і попередити подальше поява.

Причини появи і розвитку мімічних зморшок

Серед основних факторів, які впливають на розвиток мімічних зморшок, особливо варто виділити наступні:

  • Активна неконтрольована міміка. Багато людей не помічають, як на їх обличчі виявляються які-небудь емоції. Це відбувається мимоволі. Наприклад, люди часто кривлять губи або хмурить чоло і навіть не помічають цього. Люди зі зниженим зором змушені напружувати мімічні м’язи, щоб прискіпливіше і розгледіти щось. Через такого руху утворюються початкові і найпоширеніші мімічні зморшки – «гусячі лапки» навколо очей.
  • Специфіка будови обличчя. Деякі люди навіть у молодому віці мають виражені носогубні складки. Легка посмішка – і цей трикутник стає помітний ще більше. Така особливість будови м’язів обличчя з віком призводить до утворення складок, які посилюються тим, що шкіра втрачає еластичність і пружність. В результаті особа набуває не найприємнішого виразу.
  • Суха шкіра обличчя. Цей тип шкіри в цілому більше схильний до утворення зморшок. Суха шкіра швидко віддає вологу, має меншу еластичність і пружність, тому постійні мімічні рухи швидше призводять до появи глибоких зморшок.

Мимические морщины

0 0 голос
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Схожі статті