-15%
на базовые курсы

Забирай скидку сейчас, учись потом!

Sale
+38 067 402-49-57
Напишіть нам

Всі статті

Красиві брови завжди в тренді

10 Квітня 2019

У житті кожного фахівця, і не обов'язково з б'юті-сфери, є моменти, які обурюють, викликають «оскому» на зубах і дике бажання виправити, підкоригувати або щось змінити. Для філолога це неправильний наголос, наприклад, в слові зателефонуємо. Для юриста невірне тлумачення або оперування привселюдно правовими термінами. А ось для brow-майстра - це вид брів, вищипані в ниточку або навпаки занадто буйних, що стирчать і ніколи не приводяться в порядок. Тепер же до цих огріхам звичайних жінок ще й додалася професійна помилка майстрів з перманентного макіяжу.

Дорогі колеги, якщо ви вирішили освоїти татуаж або перманентний макіяж брів, будь ласка, не робіть це самостійно, адже поки навчитеся, випустіть у світ далеко жодну антирекламу своєї майстерності. Розберіться в трендах, проаналізуйте ринок шкіл і курсів, запасіться хорошою теоретичною базою і всебічної практикою і тоді вам не буде соромно за свою роботу, а від клієнтів, як то кажуть, не буде відбою, адже хороші фахівці завжди нарозхват.

Про модні тенденції

Ні для кого не секрет, що вже кілька сезонів поспіль в моді природні брови.

Натуральні, трохи недбалі, з підкресленою природною густотою і можливо навіть з кількома, що вибиваються із загальної композиції волосками, – ось такі брови зараз на піку слави. Також фахівці віддають перевагу плавним лініях, що повторює форму надбрівної дуги. До речі, у Голлівудських модниць брови також природні, досить великі й далекі від ідеальних обрисів.

На красунь з подіуму, правда, останнім часом можна спостерігати ще один тренд – особа без брів. Однак таку крайність ми навіть розглядати не будемо, адже брови, це той самий акцент на обличчі жінки, який робить його виразним і навіть без макіяжу дозволяє виглядати гідно.

Якщо говорити в загальному про тенденції брів – вона така. А ось якщо говорити про техніку для створення шикарних брів, то на першому місці розташувалися татуаж, мікроблейдінг, перманентний макіяж, а також пудрова техніка створення брів.

Природно, кожен майстер в курсі цих віянь. Але суть в тому, що і більшість клієнтів теж усвідомлюють їх суть, розуміють як повинен виглядати кінцевий результат і вимагають від свого brow-майстри найвищих результатів.

Як підібрати форму і колір брів?

Одне з головних свідчень професіоналізму brow-майстри те, що він може безпомилково підібрати колір і форму брів кожному новому клієнтові. Адже тільки чітке попадання в ціль дасть ідеальний результат і захоплені відгуки. Єднання форми й відтінку наділяє гармонією весь образ, даруючи його власниці красу і привабливість. Отже, як правильно підібрати форму і колір брів?

Відповідь на це питання криється в сукупності теоретичних знань і практичних навичок. Б’юті-сфера дуже тісно межує з мистецтвом, тому прописати відповідь на кожне питання практично неможливо. Однак якщо бровіст має гарний смак, підкріпленим теоретичною базою, то все його роботи будуть зразковими.

Естетичну сторону складно пояснити, а ось на деяких теоретичних аспектах ми зупинимося докладніше. Перш ніж почати творити, необхідно проаналізувати особа, його овал, нюанси, придивитися до відтінку волосся, визначити кольоротип обличчя, створити ескіз. Ми не станемо розписувати то, на що у викладачів і лекторів йдуть години лекцій.

Лише коротко розставимо акценти. При створенні форми брів необхідно звернути увагу на:

Форма обличчя.

 • кругловидним брови з витонченим зламом і загостреним хвостиком;
 • дівчатам з овальними рисами обличчя підійдуть пряміші брови;
 • дівчатам з квадратної форма особи важливо пом’якшити риси, тому м’які округлі бровки то, що потрібно;
 • прямокутному особі підходять ті ж рекомендації, що і квадратному – м’які риси без високих вигинів;
 • власницям особи в формі серця необхідно врівноважити нижню і верхню частину обличчя, тому брови повинні бути дугоподібними зі злегка піднятими хвостиками вгору;
 • ромбовидні риси обличчя відмінно пом’якшать плавні дугоподібні брови без різких зламів. А ось прямим брів категоричне ні!

Відтінок брів. При виборі кольору необхідно увагу приділити кольором волосся.

  • блондинки. Для світловолосих дівчат дуже важливо підібрати ідеальний відтінок, щоб образ був гармонійним. Як правило, ідеальним є колір на один-два тони темніше коренів волосся;
  • шатенки й брюнетки. Тут необхідно орієнтуватися не на колір волосся, а скоріше на підтон. Шатенкам коричневий підтон, власницям локонів більш холодних відтінків потрібно орієнтуватися на холодні, з сірим акцентом кольору.
  • синьо-чорне волосся. Такий колір досить популярний, при цьому складний. Тому про нього говоримо окремо. Тут відповідь очевидна – брови повинні бути чорними, але холодними!

для рудоволосих дівчат палітру можна запозичити або у шатенок, або, якщо мова про вогненні відтінках, звернути увагу на всі ті ж вогненні відтінки.

Які види перманентного макіяжу підходять для ідеальних брів

Щоб створювати ідеальні брови всім клієнтам без винятку не можна опанувати лише однієї технікою. Необхідний комплекс знань з різних технік, розуміння їх нюансів і тонкощів і, звичайно, ж бездоганно відпрацьовані на практиці навички. Саме в такому випадку майстер зможе об’єктивно оцінювати клієнта і створювати брови, бездоганно вписуються в образ жінки.
Обговоримо найбільш актуальні техніки створення брів:

   1. Пудрові брови. Цей варіант техніки ще називають піксельної, тіньовий розтушовкою або напиленням. Техніка грунтується на нанесенні великої кількості точок – пікселів, в результаті дають акуратний не нав’язливим ефект. Пігмент плавно розподіляється і створює ефект максимально натуральних брів.
   2. Комбінована техніка. Її ще називають волосок з розтушовуванням. Процедура складніша у виконанні, оскільки полягає в детальної промальовуванні кожного волоска, а вільний простір при цьому напилюється. В результаті клієнт отримує природні й досить об’ємні брови.
   3. волоскових техніка отримала назву реалістичні брови. Вона дуже популярна серед майстрів. Має момент творчості й досить складна в реалізації. Завдання майстра не просто промальовувати волоски по заданому контуру брови, але і врахувати можливу довжину і товщину волосків. Техніка грунтується на індивідуальні особливості зовнішності клієнта, тому вимагає індивідуального підходу.
   4. Градієнт. Омбр – це не просто колір або техніка, це тренд. Причому тренд в одязі, фарбуванні волосся, макіяжі губ і тд. Не оминув він стороною і брови. Брови омбре мають на увазі під собою плавний перехід відтінку від початку до закінчення брови. Виконані за правилами, такі брови відмінно доповнять романтичний образ, абсолютно не обтяжать його.
   5. 3D. Кожен волосок має свою довжину, товщину, а можливо навіть відтінок. Техніка розрахована на справжніх професіоналів.

Щоб створювати бездоганні брови, не достатньо лише «набивати» руку, важливо день у день підвищувати рівень кваліфікації.

Європейська Б’юті Бізнес-Школа «Космотрейд» запрошує вас, колеги, на курси, після яких ви зможете безпомилково створювати брови своїм клієнтам. Записуйтеся!

Курс «ПЕРМАНЕНТНИЙ МАКІЯЖ | PERFECT BROWS »- це 3 дні фундаментальної теорії та насиченою практики. Цікавий буде як новачкам, так і фахівцям зі стажем, які бажають розширити свій кругозір.

Курс «ПЕРМАНЕНТНИЙ МАКІЯЖ | ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ »охоплює різні галузі перманентного макіяжу, в тому числі брови. 6 зон – 6 днів.

Ми суттєво поповнимо ваш багаж теорії й практики.

0 0 голос
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Схожі статті