+38 067 402-49-57
Напишіть нам

Всі статті

МАСАЖ ПРИ ДОГЛЯДІ ЗА ШКІРОЮ

23 Серпня 2019

Ви, як фахівець, напевно розумієте важливість і ефективність масажу в догляді за шкірою. Причому як особи, так і тіла. Масаж, виконаний професійно, з дотриманням технік і правил – це базова стадія догляду за шкірою. Якщо раніше жінки вважали, що значення масажу перебільшено і вдавалися до цієї процедури як виняток, то сьогодні масаж обличчя і тіла знайшов велику популярність. Більш того, клієнти прекрасно розбираються в видах масажу і розуміють якого результату варто очікувати. Саме тому, навчання технікам масажу знайшло велику популярність. Працівники б’юті-сфери накопичують знання та досвід і з успіхом застосовують їх, розширюючи свої можливості, а паралельно з ними і клієнтську базу.

Для чого потрібен масаж обличчя?

Якщо масаж обличчя виконаний професійно, з дотриманням правил і технік, то це відмінний внесок у красу і молодість шкіри.

Отже, масаж обличчя:

 • покращує кровообіг шкіри;
 • шкіра стає гладкою та еластичною;
 • поліпшується її пружність і еластичність;
 • надає дренажний ефект;
 • допомагає впоратися з набряком обличчя;
 • покращує проникнення активних речовин в складі косметичних засобів.

Ну і пам’ятайте, що масаж називають пасивною гімнастикою, а це значить, що навіть самі ослаблені м’язи можна привести в тонус, а напружені – розслабити, що також вплине на зовнішній вигляд шкіри.

Крім того, масаж робить сприятливий вплив на нервову систему. За допомогою масажу як особи, так і тіла можна зняти емоційну напругу. Після сеансу масажу виробляються ендорфіни – гормони щастя – завдяки цьому підвищується настрій, нормалізується сон, поліпшується загальний настрій.

Види масажу обличчя. Їх техніки

На сьогоднішній день існує величезна кількість технік масажу. Ми поговоримо про самих основних, тих, які користуються найбільшою популярністю серед клієнтів і вимагають певної бази знань і навичок для ефективного виконання.

 • Класичний масаж обличчя – найбільш поширений і універсальний варіант масажу. Сприяє притоку крові і відтоку лімфи, покращує зовнішній вигляд шкіри, колір обличчя, стан м’язів. Для процедури використовується крем або масло. Коротенько техніку класичного масажу можна описати так: погладжування, розтирання, розминка, вібрація.
 • Лікувальний масаж – ефективний для лікування захворювань шкіри, в тому числі вугрових. Щипкові руху дозволяють нормалізувати діяльність сальних залоз, поліпшити циркуляцію крові і лімфи, посприяти регенерації шкіри. Для проведення використовується тальк. Техніка поєднує в собі глибокі щипки, прийоми вібрації, погладжування і розминку.
 • Пластичний масаж обличчя – полягає в глибоке опрацювання шарів шкіри, підшкірно-жирової клітковини і м’язів обличчя. Сприяє покращенню кровообігу, дає ліфтинг-ефект і дозволяє моделювати контур обличчя. Для процедури використовується тальк. Техніка включає в себе розминаючі, фіксуючі, вібруючі і погладжувальні рухи. Проводиться виключно по масажних лініях.
 • Лімфодренажний масаж обличчя – призначається тим, у кого спостерігається набряклість шкіри. Основний напрямок масажних рухів – до найближчих лімфатичних вузлів плавними і легкими рухами. Для процедури використовується крем або масло.
 • Іспанський (хіромасаж) – синонім розслаблення і відпочинку. Розслаблює м’язову тканину, покращує кровообіг, підвищує тонус шкіри. Техніка лояльна, абсолютно безболісна і завдяки цьому затребувана. В основі техніки погладжувальні рухи. Ця техніка базується на індивідуальному складанні плану з урахуванням особливостей організму і досягненні бажаного ефекту. Дуже ефективний у боротьбі з гіпертонусом м’язів обличчя і шиї.

Важливі нюанси при масажі обличчя

Здавалося б, масаж обличчя проста, не потребує особливих вимогах процедура. Однак це не так. Найважливіше умова, що стосується її проведення, – наявність необхідної освіти у фахівця. Адже масаж процедура задоволена складна, що має величезну кількість підводних каменів. У професійного масажу є ряд протипоказань, окрім того, необхідно враховувати і показання до його призначення.

Ще один нюанс – необхідно знати і правильно використовувати спеціалізовані засоби для проведення сеансів масажу. Є техніки, які проводяться «сухими» руками, для деяких використовується тальк, для деяких крем, а для деяких і масло. Важливо знати перелік цих допоміжних засобів і вміти правильно ним скористатися.

Частота і тривалість.

Дуже часто клієнти помилково вважають, що масажу багато не буває. Це думка невірна в корені! Будь-яка процедура масажу має чітко регламентовану тривалість і її порушення як в більшу, так і в меншу сторону може негативно відбитися на ефективності всього курсу. Очищення шкіри. Так Так! Шановні колеги, ви повинні знати і пам’ятати, що будь-яка процедура масажу повинна починатися з очищення шкіри. Ну і пам’ятайте, якщо ви не знехтує найпершим пунктом даного розділу, то виконаний вами масаж завжди буде ефективним і гідно оціненим вашим клієнтом.

Вчитися! Вчитися! І ще раз вчитися!

Якщо ви вирішили стати затребуваним косметологом, якщо ваша мета розвиток, професійне зростання і висока заробітна плата, то оволодіння техніками масажу для вас важливий аспект. Європейська Б’юті Бізнес-Школа «Космотрейд» запрошує вас на курси з масажу. Професійні фахівці розкажуть про тонкощі різних технік і допоможуть відпрацювати отримані навички на моделях.

ХІРОПЛАСТИЧНИЙ МАСАЖ – це індивідуальна програма, яка, в тому числі, підійде фахівцям без вищої медичної освіти. Тривалість курсу 1 день.

ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАСАЖ – теоретична і практична частини в рамках одного дня дозволять вам освоїти одну з найбільш затребуваних технік. Записати на курси можна прямо зараз. Високий рівень підготовки і оптимальність наших цін приємно вас здивують!

0 0 голос
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Схожі статті