+38 067 402-49-57
Напишіть нам
 • RU
 • UA
 • EN

 • RU
 • UA
 • EN
 • Всі статті

  Мезотерапія: техніка введення

  19 Грудня 2019

  Щеплення краси на піку популярності. Жінки і навіть чоловіки в останні роки активно цікавляться методами омолодження, які позбавлять від необхідності проведення пластичних операцій і їх важких наслідків через роки. Мезотерапія - це комплекс методів впливу на шкіру і шари сполучної тканини для омолодження і розгладження зморшок, який застосовується для особи, а також для тіла при позбавленні від патологій, наприклад, целюліту.

  Для проведення ін’єкційної косметології використовуються спеціальні препарати – коктейлі – і шприци з тонкими голками спеціальної лазерної обробки. При проведенні процедур важлива якість препаратів і вмілі руки майстра. Від точності проведення ін’єкцій, глибини введення ін’єкції і навіть кута нахилу голки буде залежати ефективність і подальший результат.

  До проведення ін’єкційних косметологічних процедур допускаються тільки дипломовані медики з освітою косметолога. Курс мезотерапії можуть проходити практикуючі косметологи або фахівці з середньою або вищою медичною освітою , фармацевти. Існує багато методик мезотерапії, кожна рекомендується для певного випадку і підбирається лікарем індивідуально.

  наппаж і його види
  Найпоширеніша техніка мезотерапії – це наппаж, яка має на увазі введення препарату ін’єкціями під шкіру дрібними дозами через рівне невелику відстань між уколами – максимум 1 см. При цьому кут нахилу шприца складає 40 градусів до поверхні шкіри. Ефективність після сеансу – зволоження тканин.

  Всього існує кілька видів наппаж – класичної техніки мікроін’єкцій:


  1. Поверхневий наппаж – препарати вводяться на глибину 0,5 мм в шар епідермісу. Використовуються мезотерапевтические голки, довжиною 4 мм, кут нахилу не має значення – він може становити від 30 до 90 градусів. Зріз голки вводиться на 1/3 або максимум 2/3 своєї довжини. Відстань між уколами 0,5 – 1 см. Для обробки вибираються масажні лінії в області шиї і декольте, ділянки обличчя зі зморшками. При цій техніці голки не досягають сосочкового шару дерми, тому при правильному виконанні кров’яна роса не проявляється. В якості препаратів для ін’єкцій підбираються рідкі речовини, гелевидні не підходять. При цьому методі використовують недорогі коктейлі, так як глибина невелика і частина препарату залишиться на поверхні шкіри, втрата витратних матеріалів становить до 50%. Є метод сухого наппаж без використання коктейлів.
  2. Середній наппаж – ін’єкція проводиться на глибину 1, -1,15 мм, досягається сосочковий шар дерми або сітчастий шар. Застосовується для впливу на судини шкіри, тому уколи проводяться по судинній сітці або по масажних лініях обличчя і області декольте. При цьому стінки судин пошкоджуються і з’являється кров’яна роса на поверхні шкіри, можлива поява невеликих тимчасових гематом. При роботі з особою голку вводять під кутом 45 градусів, відстань між уколами – 1-2 см.
  3. Глибокий наппаж або глибока мезотерапія, інфільтрація – техніка для терапії целюліту і корекції локальних жирових відкладень на ділянках тіла. Коктейлі та липолитические препарати вводять на глибину мінімум 10 мм, щоб дістати до жирового шару і підшкірної клітковини, під прямим кутом – під 90 градусів. Використовуються голки для шприців, довжиною 13 мм.

   Взагалі для техніки наппаж використовуються спеціальні апарати для фракційної мезотерапії. При використанні шприців голку завжди тримають зрізом вгору при введенні в шкіру. Крім мезотерапії для омолодження також часто застосовується метод биоревитализации, курс набагато легше і має відмінні риси.

   Дуже популярна також папульной техніка мезотерапії для розгладження зморшок на обличчі. Вона полягає в введенні коктейлів в ділянки обличчя, де слабо виражена підшкірно-жирова клітковина. Препарати вводяться в лобову частину, підборіддя на поверхневому рівні – на глибину 1-2 мм. Кут нахилу – до 15 градусів до поверхні. Діаметр папул – 1,5-2 мм – відстань між уколами. Вся техніка полягає в формуванні папул різного діаметру з метою введення лікарських речовин. При проблемах вираженою судинної сітки на обличчі використовують метод середньої глибини – на 2-3 мм, діаметр папул – 2-4 мм і кут нахилу 45 градусів.


   Особливості ретроградно-лінійної техніки
   Техніка складна, тому її проводять досвідчені косметологи-мезотерапевта. Вона полягає у формуванні лінійного каналу за допомогою голки в шарі дерми, причому заповнення лікарською речовиною відбувається при зворотному ході голки. Метод ефективний для позбавлення від глибоких зморшок, рубців, стрий на тілі. Вводять ліки гелевою консистенції. Всього кілька технік, які відрізняються від форми каналів:

  0 0 голос
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі

  Схожі статті