+38 067 402-49-57
Напишіть нам

Всі статті

Моделювання м’яких тканин обличчя

11 Вересня 2019

Жінки прагнуть не просто до краси, а до досконалості. У молодому віці кожна дівчина хоче мати бездоганні риси обличчя, чуттєві губи, привабливі вилиці. У більш зрілому - представниці прекрасної половини людства прагнуть подолати ознаки старіння і вікові зміни контуру обличчя. Крім того, існують вроджені недосконалості, від яких дівчата мріють позбутися з ранніх років. Поява різних методів моделювання м'яких тканин без оперативного втручання дало не тільки жінкам, а й чоловікам відмінну можливість протистояти природі й природним процесам старіння. Зберігати свою молодість і привабливість, а найголовніше відчувати впевненість в собі й позитивний настрій в будь-якій ситуації.

Що собою являє моделювання м’яких тканин?

Моделювання м’яких тканин – це введення різних корисних коктейлів в шари шкіри. Наповнювачі мають в складі гіалуронову кислоту, вітаміни, ферменти, пептиди, які, заповнюють зморшки, складки, западини, відновлюють і створюють чітку лінію овалу обличчя, сприяють поліпшенню стану шкіри, коректують форми губ або будь-яких інших зон особи з метою б’ютіфікаціі й антіейдж ефекту.

Методи моделювання м’яких тканин безпечні й безопераційне, проте за ефективністю показують відмінні результати та пролонгований ефект.

Плюсом моделювання м’яких тканин є те, що воно дозволяє боротися з недосконалостями, дозволяє повернути шкірі якості, притаманні молодості та усунути явища, характерні для старіючої шкіри.

Щоб надавати послугу з моделювання тканин, фахівець повинен бути грамотним і кваліфікованим, адже завдання полягає не тільки в наданні послуги, а й в подальшому супроводі пацієнта. Кожен косметолог повинен розуміти, що від ускладнень і непротокольних ситуацій не застрахований абсолютно ніхто.

Які є методи моделювання м’яких тканин обличчя?

Розгляньмо основні методи моделювання м’яких тканин обличчя. Кожен з них має свої особливості, тонкощі й принципи призначення.

 • Мезотерапія полягає у введенні підшкірно біологічно активних речовин: вітаміни, мікроелементи, гіалуронова кислота і тд. Завдання мезотерапії – поліпшення кровообігу і стимуляція вироблення еластину і колагену, що відповідають за здоров’я, молодість і привабливість шкірних покривів. Ця процедура ідеальний варіант, в тому числі для молодої шкіри. Вона допоможе підтримати її здоров’я і привабливість, усунути сліди стресу.
 • Біоревіталізація – це внутрішньо шкірне введення виключно гіалуронової кислоти. Достатня кількість гіалуронової кислоти в шкірі гарантія її молодості, пружності та еластичності. Біоревіталізація вважається більш натуральної й делікатної омолоджуваної процедурою, оскільки вводиться молекула знайома організму. Однак через те, що біоревіталізація вважається більш антивікової процедурою – її потрібно з обережністю призначати власницям молодий шкіри.

Обидві процедури ефективні й результативні, улюблені та шановані як косметологами, так і клієнтами.

Однак варто враховувати, що з урахуванням індивідуальних особливостей організму ефективність процедур у різних людей може бути абсолютно різною.

Ми настійно рекомендуємо прописувати в картці клієнта все стадії ефективності різних процедур і їх протягом у часі. Це дозволить виробити для кожної людини індивідуальний план комплексного підходу.

Що стосується тривалості ефекту – цей показник також індивідуальний. Пролонгованість ефекту триває від 6 місяців і до року.

Окремо зупинимося і на контурній пластиці. Вона, як і біоревіталізація базується на введенні гіалуронової кислоти. Однак ефект, який досягається за її допомогою глибший і ґрунтовний: відновлюються втрачені обсяги й досягається більш виражений антивіковий ефект.

Які цілі моделювання м’яких тканин обличчя?

З урахуванням того, що в процесі процедур вводяться різні за складом коктейлі, цілі, яких ви будете досягати досить різні.

І мезотерапія, і біоревіталізація прибирають перші ознаки старіння і старіння шкіри, нормалізують функції виділення сального сала, позбавляють шкіру від нездорового кольору обличчя, усувають пігментацію.

А тепер зупинимося на особливих результатах кожного з методів. мезотерапія:

   • усунення тьмяності шкіри;
   • усунення зморшок, як правило, незначних;
   • усунення в’ялості шкіри;
   • боротьба з судинною сіткою;
   • видалення шрамів, рубців (і розтяжок на тілі);
   • боротьба з висипом вугрів і її наслідками;
   • усунення темних кіл під очима.

біоревіталізація:

    • відновлення рівня зволоженості клітин шкіри;
    • усунення лущення шкіри;
    • поліпшення стану шкіри після травм, опіків і інших зовнішніх факторів;
    • усунення мімічних зморшок;
    • звуження пор;
    • усунення ознак втоми шкіри;
    • вирівнювання тону обличчя;
    • вирівнювання рельєфу обличчя.

Контурна пластика: Ефективність даного методу можна розділить на 2 вікові категорії:

 • б’ютіфікація – використовується для молодої шкіри більше з естетичної точки зору;
 • антивікова – використання філерів для боротьби з глибокими зморшками, носогубні складки, усунення вікових проявів навколо рота й очей, відновлення запалих щік і обсягів овалу обличчя.

Поговоримо про важливе …

Техніки моделювання м’яких тканин обличчя вельми поширені, вони не стоять на місці, щодня і щогодини з’являються авторські методики, крім того, перелік препаратів регулярно оновлюється, тому вивчити й випробувати їх самостійно практично неможливо. Європейська Б’юті Бізнес-Школа «Космотрейд» запрошує вас, колеги пройти навчання за двома провідним програма ін’єкційних методик:

– БАЗОВИЙ КУРС | КОНТУРНА ПЛАСТИКА

– ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ | КОНТУРНА ПЛАСТИКА ВЕРХНЬОЇ І СЕРЕДНЬОЇ ТРЕТИНИ ОСОБИ

Вони допоможуть вам зорієнтуватися у світі технік, методик, препаратів, відчути впевненість у своїх силах і навичках. Досвідчені викладачі європейського рівня «поставлять вам руку», навчать володіти голкою і без операцій досягати відмінних результатів, ніж залучати клієнтів і бути затребуваним всюди й завжди.

0 0 голос
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Схожі статті