+38 067 402-49-57
Напишіть нам

Всі статті

Навчання під час епідемії коронавірусу

13 Березня 2020

Люди висловлюють свої емоції за допомогою міміки. В результаті, з віком на обличчі з'являються мімічні зморшки, від яких дами усіма силами намагаються позбутися. У даній статті ми розповімо, якими методами можна боротися з мімічними зморшками.

Шановні клієнти,
У ці непрості часи ми хочемо особисто розповісти вам про те, що ми робимо в Космотрейд, щоб підтримати вас і ваші плани на навчання. Оскільки ситуація з новим коронавірусів (COVID-19) продовжує розвиватися, ми робимо все можливе, щоб забезпечити безпеку вашого перебування у нас і проявляємо максимальну гнучкість.
Ваша безпека!
Як і завжди, безпеку наших клієнтів і членів команди залишається нашим пріоритетом. Ми пишаємося дотриманням найвищих стандартів чистоти і гігієни. У відповідь на коронавірус ми вжили додаткових заходів, розроблені з нашими лікарями, щоб зробити наші протоколи очищення і гігієни ще більш строгими:
• Наша команда постійно отримує інструкції і поліпшені протоколи щодо захисту від вірусу
• Ми використовуємо дезінфікуючі засоби медичного призначення для обробки всіх поверхонь кожні дві години (включаючи громадські місця, дверні ручки, громадські туалетні кімнати і т. Д.)
• Ми розширили застосування антибактеріальних дезінфікуючих засобів для рук.
• Ми перевіряємо температуру кожного нашого клієнта.
• Ми провітрює приміщення кожні дві години і застосовуємо лампу кварцування.
• Ми не допускаємо на навчання клієнтів і навіть з первинними ознаками захворювання.
Гнучкість вашого навчання!
Ми продовжуємо пропонувати вам гнучкі варіанти навчання. З огляду на поточні обставини, ми вносимо додаткові зміни в наші індивідуальні правила, щоб забезпечити вам додаткове спокій:
• Ми переносимо навчання клієнтів на інші дати, в разі поява первинних ознак захворювання
У Космотрейд, ми вважаємо, що саме в такі непрості часи сила клієнтоорієнтованості потрібна найбільше. Якщо ви навчаєтеся зараз, або плануєте в майбутньому, наша команда готова надати вам високі стандарти обслуговування Космотрейд, яке ви очікуєте.
Шаправська-Бенч І.В
Директор ТОВ Космотрейд

4.5 2 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Схожі статті