+38 067 402-49-57
Напишіть нам

Всі статті

Огляд ТОП препаратів для контурної пластики обличчя

24 Жовтня 2020

Питання як зберегти молодість і красу було актуальним у всі часи. І сьогодні людство стало на крок ближче до розв'язання даної проблеми. Багато лікарів проходять курс біоревіталізації, де дізнаються всі тонкощі омолоджуючих ін'єкційних методик, що дозволяють без хірургічного втручання добитися приголомшливих результатів.

Питання як зберегти молодість і красу було актуальним у всі часи. І сьогодні людство стало на крок ближче до розв’язання даної проблеми. Багато лікарів проходять курс біоревіталізації, де дізнаються всі тонкощі омолоджуючих ін’єкційних методик, що дозволяють без хірургічного втручання добитися приголомшливих результатів.

Що таке філери?

Філер – це спеціальний гель, який використовується для безопераційного омолодження. Його принцип дії дуже простий, цей препарат заповнює обсяг тканин і “піднімає” їх. А завдяки вмісту в цих засобах корисних компонентів вони надають додатково зволожуючий і живильний ефект, дозволяють підтримувати здоровий вигляд шкіри, природне сяйво і рівний тон.

Для введення цих препаратів використовують спеціальні гнучкі голки. Вони проникають в середні шари шкіри й не залишають на її поверхні слідів травм. Ефект від такої процедури зазвичай тримається близько року, хоча є й винятки, коли результат радує протягом 2-х і навіть більше років.

Чи є у таких препаратів протипоказання? Так, такі ж, як і для будь-яких ін’єкцій, використовуваних в косметології. Відмовитися від введення гелю варто при підвищеній температурі, в разі шкірних висипань, екземи, загостреннях хронічних захворювань і алергії на компоненти препарату. Правда сьогодні існують гіпоалергенні засоби, які можна використовувати навіть алергікам.

Особливості та переваги філерів на основі гіалуронової кислоти

Саме ці препарати є найпопулярнішим типом, який активно використовується для омолодження, а також в різних коригувальних процедурах. Головна перевага таких препаратів – натуральний склад. Річ у тому що несульфований глікозаміноглікан (гіалуронова кислота) міститься в клітинах і саме вона робить нашу шкіру пружною, забезпечує здоровий колір і приємну фактуру. Але з віком, її вироблення сповільнюється, що призводить до дефіциту цієї речовини й відразу з’являються ознаки старіння. Філери ж з гіалуроновою кислотою заповнюють недолік даної речовини, роблячи шкіру знову пружною і повертаючи їй здоровий вигляд!

Даний препарат сприяє виробленню колагену, еластину, що призводить до природного омолодження і процесам регенерації. Ефект від процедури може тривати від півроку до 2-х років в залежності від концентрації гіалуронової кислоти в препараті.

Такі філери бувають наступних видів:

  • біфазні здатні усунути серйозні недосконалості. Саме з їх допомогою здійснюють корекцію форми скул, губ, підборіддя і носа, усувають глибокі зморшки. Для засобів, що належать до цієї групи, характерна висока щільність, тому вводяться вони трохи складніше ніж однофазні препарати. Також в деяких випадках потрібна корекція. До переваг відноситься ідеально гладка консистенція і тривалий результат;
  • монофазні. Завдяки відмінній еластичності такі препарати легко вводяться і розподіляються під шкірою за допомогою мануального впливу. Вони практично ніколи не вимагають вторинної корекції й використовуються для усунення дрібних недоліків, мімічних зморшок, рубців, постакне, збільшення губ, а також підвищення тонусу шкіри.

Сьогодні саме філери на основі гіалуронової кислоти є одним з найбезпечніших і водночас ефективних методів розв’язання різних естетичних проблем. Процедура їх введення зазвичай займає від 5 хвилин до години. А максимальний ефект буде помітний вже через пару тижнів, коли запрацюють всі регенераційні процеси й шкіра збагатиться вологою. Після введення філера можливо з’явиться невелика набряклість, але щоб не погіршити ситуацію слід відмовитися на деякий час від солоної їжі. Також зняти набряк допоможе сухий лід. Протягом 2-х тижнів не відвідуйте сауни й лазні, відмовтеся від пілінгів і скрабування. Протягом місяця не робіть воскову депіляцію обробленої зони й масаж.

Препарати без гіалуронової кислоти

Також існують засоби на основі синтетичних компонентів, наприклад, силіконі. Головна перевага даних препаратів – тривалий ефект. Однак, вони мають і низку недоліків. Наприклад, можуть стати причиною алергії. Також такі засоби не виводяться з організму самостійно, є ризик утворення ущільнень і навіть міграція гелю в непотрібне місце. Тому багато косметологів вважають за краще використовувати філери на основі гіалуронової кислоти.

Правда до розробок вчених сьогодні відносяться гелі, які мають синтетичну основу, але позбавлені всіх вищевказаних недоліків. До них відносяться філери на основі гідроксиапатиту кальцію, полікапролактона, полі-L-молочної кислоти. Правда і ці варіанти все ще можуть викликати алергічні реакції, мігрувати з часом і призводити до нерівностей шкіри. Але все одно зупинимося на них докладніше.

Гідроксиапатит широко використовується в ортопедії. Даний мінерал входить до складу кісток і зубів. У філері ж ця речовина знаходиться у вигляді дрібних мікросфер. Після того як гель починає розсмоктуватися саме ці мікросфери сприяють природному виробленню колагену. Таким чином препарати на основі гідроксиапатиту кальцію не просто заповнюють зморшки й коректують дефекти, але і сприяють природній регенерації в результаті шкіра набуває здорового вигляду.

Препарати в основі яких знаходиться полімолочна кислота мають тривалий ефект, правда, в цьому випадку зазвичай необхідно пройти комплекс з 3-4 процедур з інтервалом 1 місяць. Вони дуже ефективні й допомагають усунути як незначні проблеми, так і глибокі зморшки.

Особливості використання філерів

За допомогою цих препаратів можна вирішити безліч проблем, починаючи від видалення дрібних зморшок навколо очей і закінчуючи корекцією скул, збільшенням губ і поліпшенням стану шкіри.

Філери для очей

Гусячі лапки – перша ознака старіння, далі стає більш помітною нососльозова борозна, з’являються кола і навіть мішки під очима і приховати вік вже не виходить. Але ж кожна жінка хоче якомога довше продовжити свою молодість. Пройшовши курс контурної пластики дізнаєтеся як боротися з цією проблемою, а зараз розглянемо топ найпопулярніших філерів за допомогою яких вийде швидко і безболісно усунути ненависні зморшки навколо очей.

Belotero Soft відмінно впорається з неглибокими зморшками не тільки в області навколо очей, але і на лобі, а також переніссі. При цьому даний препарат має мінімальну концентрацію гіалуронової кислоти – всього 20%, причому її молекули зшиті перехресно і утворюють сітчастий полімер. Ця особливість забезпечує швидкий результат і стійкий ефект до 12 місяців. Що міститься в ньому фосфатний буфер підтримує оптимальний рівень pH. Ще одна перевага цього філлера – інтенсивне зволоження, що забезпечує підвищену пружність і гладкість шкіри, а утворення нових волокон колагену і еластину – її молодість. Belotero Soft відмінно переноситься усіма пацієнтами, навіть схильними до набряклості. А результат виглядає дуже природно.

Belotero Balance – перший в світі монофазний наповнювач на основі гіалуронової кислоти. Він здатний впоратися з усіма типами зморшок і навіть усунути шрами. Наявність же в препараті лідокаїну робить його застосування максимально комфортним і безболісним. Цей гель має унікальну структуру і не містить твердих частинок, завдяки чому він легко вводиться, ідеально приймає будь-які контури особи і забезпечує максимально реалістичний результат, який тримається до 12 місяців. Він добре переноситься пацієнтами, не викликає запалень, алергічних реакцій і не мігрує в тканинах. А за рахунок високих показників ефективності для досягнення ефекту зажадає меншу кількість Belotero Balance в порівнянні з іншими філлерамі.

Juvederm Retouch відрізняється мінімальною концентрацією гіалуронової кислоти (17,5%). Це обумовлено тим, що даний препарат в основному використовують для доопрацювання складних ділянок після первинної процедури. Цей гель відрізняється підвищеною в’язкістю і 100% биосовместимостью. У більшості пацієнтів повністю відсутні побічні реакції, а якщо і з’являться почервоніння, то вони дуже швидко пройдуть. Він рівномірно заповнює всі нерівності шкіри, а тривалість ефекту становить від 15 до 18 місяців. Що міститься в Філер фосфат натрію забезпечує ідеальну кислотну середу для повного розщеплення гіалуронової кислоти.

Філери, використовувані для корекції носо-губних складок і скул

Мало мати лоб без зморшок і гладеньку шкіру навколо очей, дуже важливо також стежити і станом нижньої частини обличчя. Так виражені носогубні складки зіпсують всю картину, але ж їх поява це питання лише часу. Причому ніякі вправи не допоможуть усунути цей дефект, чого не можна сказати про Філер. Також ці диво препарати використовують для коригування скул.

Saypha Volume використовується для контурної корекції в глибоких шарах дерми з тривалим ефектом до 12 місяців. Серед всіх гіалуронових філерів це засіб відрізняється мінімальним вмістом залишкової кількості зшиває агента BDDE. А адже саме ця характеристика є головним показником високої якості продукту. Таким чином Saypha Volume є одним з найбезпечніших засобів на ринку і відмінно поєднується з іншими гелями. Особливістю цього філлера є ще й унікальна система інтелект-розпізнавання межтканевого простору за рахунок чого результат виходить максимально природним. Його використання безболісно і не викликає набряків, адже гель проходить очистку від нестабилизированной гіалуронової кислоти.

Belotero Intense – продукт німецької компанії Merz Pharma. Унікальність філера полягає в його універсальності, адже цей гель можливо вводити в різні шари шкіри і відповідно здійснювати корекції зморшок будь-якої глибини. Препарат одночасно володіє і відмінними пластичними характеристиками, і стійкістю до таких факторів як сила тяжіння, міміка. Завдяки чому він забезпечує максимальну природність і не мігрує під шкірою. Тому результат збережеться протягом усього часу дії наповнювача (близько 12 місяців).

 

Juvederm 3 або 4 відмінно справляються з різними естетичними недоліками зовнішності. Також ці дермальні наповнювачі допомагають усунути вікові зміни шкіри. Головними їх перевагами є ефективність і повна безпека. Основою цих філерів виступає гіалуронова кислота, а значить виключена ймовірність відторгнення препарату і алергічних реакцій, а присутній в складі лідокаїн робить процедуру введення філера максимально комфортною. Juvederm 3 вводиться у верхні і середні шари епідермісу і використовується для вирішення поверхневих проблем. А Juvederm 4 дозволяє вирішити більш серйозні недоліки. Цей препарат вводять в глибинні шари шкіри.

Препарати для збільшення губ

Красиві пухкі губки з чітко вираженим контуром – мрія кожної дівчини і якщо природа не нагородила вас шикарними губами, як у Анджеліни Джолі, то виправити це можна за допомогою тих же філерів.

Saypha filler. Ці препарати австрійського виробництва відрізняються бездоганною якістю і підвищеним рівнем безпеки завдяки чому широко використовуються в контурній пластиці. Гель Saypha filler сертифікований з усіма існуючими нормами. Головними його перевагами є оптимальна фізіологічність, препарат відмінно засвоюється в тканинах, відсутність або короткочасність негативних наслідків, безболісність і тривалість ефекту до року.

Belotero Lips не тільки робить ваші губки пухкими, а й забезпечить омолоджуючий ефект за рахунок усунення зморшок. При цьому результат вийде максимально природним. Висока когетивність, відсутність міграції навіть при підвищеній мімічної активності робить його справжнім порятунком для всіх дам. За допомогою даного препарату можна вирішити такі завдання:

  • виділити кордон Верміліон;
  • підвести куточки губ;
  • створити підтримуючий каркас;
  • збільшити обсяг губ.

Даний препарат використовується для введення в поверхневий, середній, а також підслизовий шар.

Juvederm smile. Цей препарат виробляється в США і використовується для помітного збільшення губ, корекції їх форми і рельєфу. Завдяки високій щільності гель відмінно справляється з вертикальними зморшками. Губи – дуже чутлива область, тому до складу філера Juvederm smile входить лідокаїн, що робить процедуру максимально безболісною. Перші зміни побачите через пару днів, остаточний же результат настане вже через 3-4 тижні і зберігається до 12 місяців. Також до переваг препарату відноситься біосумісність, рівномірність заповнення і відсутність алергічних реакцій.

Препарати для шиї й декольте

Не секрет, що кожна жінка повинна дбати не тільки про своє обличчя, але і шию, а також зону декольте. Адже саме вони одні з перших видають справжній вік жінки. І записавшись на курс підвищення кваліфікації по контурній пластиці обов’язково дізнаєтеся про різні способи боротьби з цією проблемою. Але одним з найпоширеніших методів, що дозволяє забути про роки й довгий час виглядати на 25 є корекція зморшок в цих зонах філерами. Для цієї мети відмінно підходять препарати Belotero Balance і Soft. Вони допоможуть усунути вікові зміни шкіри. Основою цих коштів є гіалуронова кислота. До переваг гелю відноситься стійкий результат, безпека і видимий ефект.

Radiesse – ще один препарат, здатний забезпечити молодість і пружність шкіри, усунувши такі дефекти, як пігментні плями, зморшки, складки й навіть зневоднення! Також цей препарат сприяє природньому виробленню колагену, завдяки чому ефект тримається близько 2-х років. Правда не розраховуйте на миттєвий результат, ефект буде помітний лише через 14-21 днів після введення засобу.

Також усунути ознаки старіння шкіри обличчя і зони декольте допоможе філер італійського виробництва IAL-System. Саме цей препарат найчастіше використовують лікарі для боротьби з глибокими зморшками. Головними перевагами засобу є відсутність реабілітаційного періоду, ефективність і можливість використання для всіх типів шкіри. А ось мінус – необхідність пройти кілька процедур.

Засоби для контурної пластики вилиць

Чіткі симетричні вилиці навіть після 40 – реальність, і допоможуть в цьому питанні знову-таки філери!

Teosyal Ultimate є еталоном швейцарської якості. Насправді цей препарат можна використовувати для різних цілей, в тому числі й корекції вилиць. Пластична текстура забезпечує легке введення і рівномірний розподіл засобу. Також він дуже просто виводиться з організму і є абсолютно безпечним. Але найголовніше, дія таких філерів тримається цілих 18 місяців, а це великий термін.

Aquashine HA. Цей препарат має дуже багато плюсів – швидке введення, не більше 45 хвилин, безпеку, після нього не буде ні рубців, ні набряків, ні почервоніння. А поєднання відразу 2-х типів гіалуронової кислоти – низько і високомолекулярної сприяє зволоженню шкіри. Також цей гель надає живильну дію, адже він містить корисні вітаміни, амінокислоти й мінерали. До речі кажучи, після цього філера результат не просто буде помітний відразу ж, але і з часом тільки посилюватися. Загалом якщо бажаєте чіткі симетричні вилиці, сяючу еластичну шкіру, слід віддати перевагу цьому засобу.

Sculptra. До складу цього препарату входить полімолочна кислота, яка сприяє природному вироблення колагену. Так що після введення Sculptra обов’язково покращиться стан шкіри, її тон вирівнюється, вона стане більш пружна, еластична, та ще й на додачу отримаєте яскраві й виразні вилиці.

Glytone 4. А ця розробка французьких учених надає комплексну дію – усуває зморшки, формує чіткий контур скул, забезпечує інтенсивне зволоження та активує синтез колагену. Ще одна перевага даного препарату – тривалий ефект цілих 2 роки. Завдяки тому, що цей філер можна вводити на різну глибину вдається досягти природного рельєфу скул і уникнути синців, а також набряків, а виводиться даний препарат природним шляхом не залишаючи ніяких слідів.

Який саме філер підійде вам, залежить від безлічі факторів і тому дане питання найкраще довірити кваліфікованому фахівцю. Безумовно не можна використовувати неперевірені та низькоякісні препарати, адже вони не тільки не дадуть бажаний ефект, але і можуть навіть зашкодити. Тому між ціною і якістю вибір повинен бути однозначним на користь останнього. Також врахуйте, що тільки великі компанії мають достатньо грошей, щоб провести всі необхідні тестування, дослідження, вивчити всі можливі ускладнення, а також працювати над поліпшенням сировини й формули. Тому використовуйте тільки філери від найбільших світових брендів.

З упевненістю можна сказати, що на сьогодні саме філери є найбезпечнішим способом корекції різних дефектів, а також без операційного омолодження. Крім того, більшість таких препаратів можна застосовувати з 18 років. Їх використання може дати деякі ускладнення, наприклад, больові відчуття, набряки та гематоми, запалення в зоні обробки, але вже через кілька днів вони зникнуть і залишиться тільки красиве обличчя, пружна шкіра та ідеальні форми!

0 0 голос
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Схожі статті