-15%
на базовые курсы

Забирай скидку сейчас, учись потом!

Sale
+38 067 402-49-57
Напишіть нам

Всі статті

Основи мікрострумової терапії

14 Лютого 2020

Мікрострумова терапія вже перейшла в розряд класичних процедур для впливу на шкіру обличчя. Більшість дерматокосметологов знайомі з нею, їх більша частина з нею на «ти», а деякі навіть вважають нудною і рутинної, віддаючи перевагу більш новим методам апаратної косметології. Однак її ефективність, безболісність, незначна кількість протипоказань роблять її популярною і затребуваною і до цього дня. Якщо ви до цих пір з нею не знайомі або з якоїсь причини розчарувалися в ній, то ця інформація саме для вас!

Опис мікрострумової терапії

Колеги, всі ми знаємо, що мікроструми активно використовуються в практиці дерматокосметологів в програмах догляду за обличчям. Однак використовуються вони в тому числі й для корекції фігури. Але про це іншим разом.

Ефективність мікрострумів складається в стимуляції фізіологічних процесів, що відбуваються в клітинах тканин. Результат досягається внаслідок впливу на мембрани клітин розрядами струму. Таким чином поліпшуються процеси метаболізму і, як результат, нормалізується синтез білків, АТФ, ліпідів, що відповідають за відновні процеси в тканинах. Крім того, поліпшується мікроциркуляція крові, відтік лімфи. При певних станах шкіри дана процедура зменшує набряклість, прискорює процеси загоєння, покращує її тургор, рельєф і її загальний стан.

Плюси й мінуси мікрострумової терапії

До плюсів можна віднести:

 • безболісність і безпека;
 • не вимагає анестезії;
 • тривалість ефекту;
 • оновлення організму зсередини;
 • висока ефективність на початковій стадії проблеми або на стадії профілактики. </ Li>

  мінуси:

  • малоефективна на запущеній шкірі;
  • не дає стійкого результату, потрібно періодичне повторення, втім, як і будь-який інший косметологічної процедури;
  • при призначенні до уваги необхідно взяти до уваги протипоказання до процедури.

 

Важливі нюанси, на які необхідно звернути увагу при виборі даної процедури

Область і сфера застосування мікрострумів великі. Ця процедура призначається як самостійно, так і в сукупності з іншими процедурами естетичної медицини. Призначення залежать від стану шкіри та бажаного результату. Як правило, для профілактики вікових змін шкіри досить мікрострумової терапії, а ось для усунення проявів старіння шкіри рекомендується використовувати дану терапію в комплексі з іншими методами.

При призначенні даної процедури варто врахувати та протипоказання до неї.

   1. Злоякісні утворення;
   2. Епілепсія;
   3. Індивідуальна реакція на електричний струм;
   4. Наявність кардіостимулятора;
   5. Загострення хронічних захворювань;
   6. Інфекційні захворювання;
   7. Захворювання або пошкодження шкіри;
   8. Ослаблений імунітет.

Але найважливішим аспектом при проведенні процедури мікрострумів є висока кваліфікація фахівця. Європейська Б’юті Бізнес-Школа «Космотрейд» запрошує всіх бажаючих пройти програми підвищення кваліфікації. Якщо ж ви вважаєте, що стан шкіри вашого клієнта вимагає більш істотних методів впливу, то на виручку прийдуть ін’єкційні процедури. Програма «ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ | 3D-ЛІФТІНГ ПРЕПАРАТОМ RADIESSE »розрахована виключно на практикуючих лікарів і косметологів з вищою медичною освітою. Вона дозволить опанувати правильним використанням канюльної техніки ін’єкційного застосування препарату Radiesse. Крім того, запрошуємо вас взяти участь в семінарі-практикумі «Як підвищити ЕФЕКТИВНІСТЬ І БЕЗПЕКА ін’єкційних ПРОЦЕДУР». Є питання? Хочете записатися? Дізнатись ціну? Кваліфіковані менеджери школи «Космотрейд» допоможуть вам як в режимі онлайн, так і телефоном.

0 0 голос
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Схожі статті