+38 067 402-49-57
Напишіть нам
 • RU
 • UA
 • EN

 • RU
 • UA
 • EN
 • Всі статті

  ОСНОВИ ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТУ ДЛЯ КОСМЕТОЛОГА

  3 Березня 2020

  Люди висловлюють свої емоції за допомогою міміки. В результаті, з віком на обличчі з'являються мімічні зморшки, від яких дами усіма силами намагаються позбутися. У даній статті ми розповімо, якими методами можна боротися з мімічними зморшками.

  Уміння цінувати свій і чужий час – своєрідний тест на зрілість для людини будь-якої професії, і для жінки-косметолога зокрема. Усвідомлення безцінність часу приходить, коли починаєш розуміти, що до цієї субстанції легко застосовні лише операції ділення і віднімання, а прибуток і множення складають проблему.

  Для самостійного осягнення премудрості управління своїм тимчасовим ресурсом необхідно докласти чималих праць. Розумніше і ефективніше буде вивчити основи тайм менеджменту в б’юті-індустрії на тренінгах, пізнаючи нове і удосконалюючи придбане.

  Що таке тайм менеджмент
  Підвищення ефективності розпорядження часом за допомогою спеціальних знань і технологій називається тайм менеджментом. Свідомо контролюючи тимчасові ресурси, витрачені на певні види діяльності, можна збільшити продуктивність роботи як самого управлінця, так і працездатність його підлеглих.

  Навчання правилам тайм менеджменту дає незаперечні переваги у вигляді методів, інструментарію та практичних навичок для досягнення конкретних цілей і успіху у виконанні проектів. Процес управління часом включає:

  аналіз;
  побудова моделі стратегії;
  формулювання мети;
  планування і вибір пріоритетних векторів руху до поставленої мети;
  реалізацію плану;
  контроль і підведення підсумків.
  Ефективному керівнику салону краси важливо оцінювати тимчасової потенціал свого підприємства нарівні з фінансовими ресурсами. У косметології, як і в будь-якому іншому бізнес-проект, без грамотного управління тимчасовим ресурсом є ризик зниження результативності вкладення грошових коштів.

  Чому косметолога потрібно постійне навчання
  Дослідження в медицині і косметології стрімко просуваються вперед, анонсуючи реальну можливість збереження молодості, краси і привабливості людини на довгі роки. Високий рівень косметолог, виконуючи роль провідника між інноваційними підходами, методами, косметичними препаратами і пацієнтами, які перебувають в режимі очікування “чудесних перетворень”, приречений на перманентне навчання нововведень і регулярне підвищення кваліфікації.

  Сучасна косметологія – це не тільки техніка виконання процедур, а й глибина знань практикуючого косметолога. Адже, щоб перебувати в професійному авангарді, йому потрібне вміння складати індивідуальну програму догляду, стратегічно вірно прогнозувати лікування, передбачати можливі естетичні проблеми і вибирати оптимальний метод корекції для кожного клієнта.

  Як поєднувати роботу, навчання і особисте життя
  У б’юті-індустрії, на відміну від інших галузей, вкоренилося гендерна нерівність: більшість косметологів – жінки. Психологи стверджують, що ККД жінок в значній мірі залежить від їх енергетичного стану. Звідси випливає висновок: успіху досягає та, для кого робота приносить задоволення!

  Не можна не брати до уваги вплив на працездатність і позитивний настрій коливань енергетичного жіночого циклу. Звідси випливають рекомендації щодо розпоряджання жінкою своїм часом в індивідуальній прив’язці до циклу і періодів активності. Щоб практикуючому жінці-косметолога встигнути зробити все, що має для неї життєві пріоритети, включаючи роботу, сім’ю і саморозвиток, існують онлайн курси підвищення кваліфікації.

  Віддалене навчання за зручним графіком – “соломонове рішення” для кар’єристки, яка бажає процвітати за всіма канонами тайм менеджменту!

  0 0 голос
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі

  Схожі статті