-15%
на базовые курсы

Забирай скидку сейчас, учись потом!

Sale
+38 067 402-49-57
Напишіть нам

Всі статті

ОСНОВИ ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТУ ДЛЯ КОСМЕТОЛОГА

3 Березня 2020

Уміння цінувати свій і чужий час – своєрідний тест на зрілість для людини будь-якої професії, і для жінки-косметолога зокрема. Усвідомлення безцінність часу приходить, коли починаєш розуміти, що до цієї субстанції легко застосовні лише операції ділення і віднімання, а прибуток і множення складають проблему.

Для самостійного осягнення премудрості управління своїм тимчасовим ресурсом необхідно докласти чималих праць. Розумніше і ефективніше буде вивчити основи тайм менеджменту в б’юті-індустрії на тренінгах, пізнаючи нове і удосконалюючи придбане.

Що таке тайм менеджмент
Підвищення ефективності розпорядження часом за допомогою спеціальних знань і технологій називається тайм менеджментом. Свідомо контролюючи тимчасові ресурси, витрачені на певні види діяльності, можна збільшити продуктивність роботи як самого управлінця, так і працездатність його підлеглих.

Навчання правилам тайм менеджменту дає незаперечні переваги у вигляді методів, інструментарію та практичних навичок для досягнення конкретних цілей і успіху у виконанні проектів. Процес управління часом включає:

аналіз;
побудова моделі стратегії;
формулювання мети;
планування і вибір пріоритетних векторів руху до поставленої мети;
реалізацію плану;
контроль і підведення підсумків.
Ефективному керівнику салону краси важливо оцінювати тимчасової потенціал свого підприємства нарівні з фінансовими ресурсами. У косметології, як і в будь-якому іншому бізнес-проект, без грамотного управління тимчасовим ресурсом є ризик зниження результативності вкладення грошових коштів.

Чому косметолога потрібно постійне навчання
Дослідження в медицині і косметології стрімко просуваються вперед, анонсуючи реальну можливість збереження молодості, краси і привабливості людини на довгі роки. Високий рівень косметолог, виконуючи роль провідника між інноваційними підходами, методами, косметичними препаратами і пацієнтами, які перебувають в режимі очікування “чудесних перетворень”, приречений на перманентне навчання нововведень і регулярне підвищення кваліфікації.

Сучасна косметологія – це не тільки техніка виконання процедур, а й глибина знань практикуючого косметолога. Адже, щоб перебувати в професійному авангарді, йому потрібне вміння складати індивідуальну програму догляду, стратегічно вірно прогнозувати лікування, передбачати можливі естетичні проблеми і вибирати оптимальний метод корекції для кожного клієнта.

Як поєднувати роботу, навчання і особисте життя
У б’юті-індустрії, на відміну від інших галузей, вкоренилося гендерна нерівність: більшість косметологів – жінки. Психологи стверджують, що ККД жінок в значній мірі залежить від їх енергетичного стану. Звідси випливає висновок: успіху досягає та, для кого робота приносить задоволення!

Не можна не брати до уваги вплив на працездатність і позитивний настрій коливань енергетичного жіночого циклу. Звідси випливають рекомендації щодо розпоряджання жінкою своїм часом в індивідуальній прив’язці до циклу і періодів активності. Щоб практикуючому жінці-косметолога встигнути зробити все, що має для неї життєві пріоритети, включаючи роботу, сім’ю і саморозвиток, існують онлайн курси підвищення кваліфікації.

Віддалене навчання за зручним графіком – “соломонове рішення” для кар’єристки, яка бажає процвітати за всіма канонами тайм менеджменту!

0 0 голос
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Схожі статті