+38 067 402-49-57
Напишіть нам

Всі статті

ПЕРМАНЕНТНИЙ МАКІЯЖ. ДЕ НАВЧАТИСЯ?

16 Серпня 2019

Незмивний мейк ап: з кожним днем ​​все більша кількість жінок віддають перевагу перманентного макіяжу, адже він дозволяє вранці виглядати не менш привабливо, ніж ввечері, приховати косметичні дефекти і спрощує догляд за собою. І якщо кілька років, коли ця послуга тільки з’явилася, клієнти зверталися до фахівців без розбору, повністю покладаючись на їх майстерність, то сьогодні жінки прекрасно знають, що це за процедура, розуміють якими знаннями повинен володіти фахівець і чітко усвідомлюють, як повинен виглядати результат. Саме тому, колеги, якщо ви хочете бути затребуваним і високооплачуваним майстром з перманентного макіяжу – навчання у кваліфікованих фахівців є невід’ємною частиною для вас.

Що таке перманентний макіяж?

Відповідаючи на це питання, звернемося до словника: permanens (entis) з латинського зберігається без змін, безперервний, постійний. Трохи теорії: перманентний макіяж – це колірна корекція особи, що базується на инвазивном введенні пігментів в верхні шари шкіри.

Якщо фахівець володіє необхідним багажем знань, то ця техніка дозволить змінювати форму губ, брів, очей. А якщо фахівець є професіоналом у своїй сфері, то йому під силу коригувати косметичні дефекти, в тому числі і на інших ділянках тіла: вітіліго, веснянки, шрами невеликих розмірів, гіперпігментація і інші косметичні недосконалості.

Ви, як фахівець, напевно знаєте, що татуаж, як спосіб нанесення символів або малюнків, відрізняється від татуажу-мейк апу. Для створення першого застосовується пігмент з великими частками в складі. Для другого – найдрібніші кристали на сорбітоловій або гліцериновій основі. Це дозволяє створювати більш акуратні обриси і привабливий зовнішній вигляд.

Згадайте татуаж брів десятирічної давності. Неакуратно, грубо, а згодом і зовсім відштовхуючий зовнішній вигляд. Сьогодні при наявності інноваційного обладнання та новітніх пігментів, правильного їх використання і вміння правильно підібрати техніку, індивідуально для кожного пацієнта, хороший фахівець автоматично стає високооплачуваним, шановним в колі колег і затребуваним – причому як клієнтами, так і роботодавцями.

Які курси є для майстрів перманентного макіяжу?

Самостійно неможливо розібратися в масиві теорії щодо перманентного макіяжу. Різноманітність інструментів і машинок – від недорогих ізраїльських до професійних німецьких, різноманіття пігментів – все це вимагає зваженого підходу і аналізу при виборі. Крім усього іншого, існують ще й індивідуальні особливості клієнтів, різні кольоротип зовнішності, які також диктують свої правила.

У виборі всього цього можна, звичайно, покладатися і на інтуїцію, проте тільки думка професійного фахівця дозволить вірно розставити акценти і створити бездоганний макіяж, в тому числі в перспективі.

На сьогоднішній день існує маса навчальних заходів, присвячених перманентного макіяжу, програма яких охоплює як базові знання по технікам незмивною мейк апу для початківців фахівців, так і більш глибокі, що вимагають високих професійних навичок, наприклад, мікроблейдінг, пудровий, 6D, акварельний.

Крім того, ми рекомендуємо пройти окремо курси по технікам створення перманентного макіяжу на окремих ділянках особи – губ, брів, особи.

Кваліфікованість сучасного майстра вимірюється сукупністю знань, навичок, пройдених уроків, отриманих дипломів, рівнем зарплати і, звичайно ж, кількістю задоволених клієнтів!

Опис різних видів курсів

Європейська Б’юті Бізнес-Школа «Космотрейд» пропонує широкий перелік курсів, присвячених перманентного макіяжу. Навчання присвячені найбільш популярним і затребуваним технікам і методикам татуажу і перманентного мейк апу. Курси ведуть кваліфіковані фахівці європейського рівня.

Давайте зупинимося на кожному з них докладніше.

PERFECT BROWS – відмінна база для початківця фахівця. У курс входять техніки створення перманентного макіяжу брів, методи його корекції, а також нюанси підбору фарбування з урахуванням кольоротипу зовнішності клієнта.

ШВИДКИЙ СТАРТ В ПРОФЕСІЮ – інтенсивний курс, що складається з теорії та практики, що дозволяє початківцю фахівця відточити свою майстерність в трьох зонах особи: брови, губи, повіки.

БАЗОВИЙ КУРС – 7 днів курсу присвячені основним аспектам перманентного макіяжу, секретам його виконання і розгляду головних помилок початківців майстрів.

КУРС PROFESSIONAL – 10 днів занять піднімуть ваш рівень до професійного, дозволять орієнтуватися у всіх техніках і методиках, основи колористики та інших тонкощах професії.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ – програма розрахована на вже практикуючих фахівців. В її ході ви підвищите свій професійний рівень і відточите майстерність в 19 техніках перманентного макіяжу.

ЛАЗЕРНОЕ ВИДАЛЕННЯ – одна з затребуваних процедур на сьогоднішній день – видалення неякісно виконаного раніше перманентного макіяжу. Ваші клієнти гідно оцінять ефективність і безпеку даної техніки.

МІКРОБЛЕЙДІНГ. БАЗОВИЙ КУРС – «micro» – маленьке, «blade» – лезо. Майстерність і мінімум витрат дозволять вам опанувати волосовими методиками з моделювання брів – 3D-brows, 6D-brows і HD-brows.

МІКРОБЛЕЙДІНГ. МАЙСТРАМ ПЕРМАНЕНТУ – 2 дня курсу включають теорію, майстер-клас та практику на кількох моделях.

Зробіть правильний вибір, це запорука професіоналізму!

Якщо вчитися, то вчитися на всі 100%. У ці сто відсотків входять ваше ставлення до навчання, професіоналізм і кваліфікованість викладачів, авторитетність і матеріально-технічна база школи, наявність глибокої теорії та інтенсивної практики.

Не йдіть на компроміс з якістю вашого навчання і, як результат, рівнем вашого професіоналізму. Записуйтеся на курси перманентного макіяжу в Європейську Б’юті Бізнес-Школу «Космотрейд» і отримуйте високий рівень знань та актуальні і користуються повагою дипломи. Ми пропонуємо найширший перелік курсів в Києві і Одесі за оптимальними цінами.

Більше інформації за такими адресами:

перманентний макіяж

мікроблейдинг

0 0 голос
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Схожі статті