+38 067 402-49-57
Напишіть нам

Всі статті

Помилки контурної пластики губ і як їх виправити

25 Лютого 2020

Одним природа подарувала апетитні губки, іншим – іншу привабливість. Ті, хто побажав виправити тонкі або несиметричні губи, можуть звернутися за допомогою до косметолога. Друга за популярністю після ботоксу процедура цього століття – збільшення губ філерами гіалуронової кислоти здатна швидко додати помірною пухлості й привабливою сексуальності губкам, позбавити від давніх комплексів з приводу природного несправедливості їх господиню.

Контурну пластику губ слід довірити тільки косметолога з вищою медичною освітою лікарської спеціалізації. В іншому випадку помилок, що спотворюють ваше обличчя, не уникнути.

Можливі помилки та ускладнення збільшення губ
У п’ятірці найбільш поширених помилок при корекції губ назвемо такі:

  1. Неправильний вибір препаратів – небіодеградіруємих речовин (силікон, вазелін, біополімерний гель) замість біосинтетичної гіалуронової кислоти. Гіалуронка не викликає відторгнення, запалень і грубоволокнисту фіброзу. Найважливіше її перевага полягає в наявності антидоту, що дозволяє виправити плачевний результат невдалої процедури.
  2. Вибір фахівця, який не має права і кваліфікації на виконання маніпуляцій, пов’язаних з ін’єкційними методиками. Підсумком погоні за здешевленням процедури у псевдоспеціалістів можуть стати запальні процеси та закупорка судин.
  3. Щільність філера надмірній м’якості не дасть бажаних форм. Занадто щільний препарат призведе до утворення неприродного валика за межами природного контура, грудочок і консистенції, схожою на гуму.
  4. Техніка введення змінюється паралельно з новими вимогами до корекції. Якщо раніше акцент робили на збільшенні обсягу і корекції асиметрії, то сьогоднішній тренд передбачає корекцію форм в бік природності. Такі зміни тягнуть за собою й удосконалення техніки, яка потребує від лікаря постійного навчання та підвищення своєї кваліфікації.
  5. Вибір методу корекції – консервативного (ін’єкції гіалуронка, введення ниток) або оперативного (хейлопластика). Для єдино правильного вибору методики, що дозволяє досягти бажаного ефекту, фахівця необхідна висока кваліфікація.Якщо вам не вдалося уникнути лікарських помилок, що призвели до ускладнень або каліцтва, спробуйте їх виправити, звернувшись в салон краси з бездоганною репутацією.

0 0 голос
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Схожі статті