+38 067 402-49-57
Напишіть нам

Всі статті

Помилки перманентного макіяжу: як виправити і не допустити?

26 Жовтня 2020

Перманентний макіяж сьогодні є однією з найбільш популярних послуг. ПМ має безліч переваг, але головне грамотно виконана процедура допоможе усунути недоліки зовнішності, наприклад, розв'язати проблему рідких безформних брів, додати губам чіткий контур, а погляд зробити виразним і яскравим.

Перманентний макіяж сьогодні є однією з найбільш популярних послуг. ПМ має безліч переваг, але головне грамотно виконана процедура допоможе усунути недоліки зовнішності, наприклад, розв’язати проблему рідких безформних брів, додати губам чіткий контур, а погляд зробити виразним і яскравим. У б’юті школі Космотрейд зможете освоїти найпопулярніші курси мікроблейдінга і ПМ, де навчитеся самим затребуваним технікам.

Протипоказання

Перманентний макіяж є безпечною процедурою, однак і вона має свої обмеження. Слід відмовитися від неї під час вагітності та лактації, також перенесіть процедуру якщо у вас підвищена температура (понад 37 градусів). Приводом відмовитися від походу до майстра ПМ є псоріаз і його загострення, запальні захворювання слизової, герпес, а також вугровий хвороба 3 і 4 ступені. Не варто йти на процедуру і перебуваючи під дією алкоголю, а також наркотичних препаратів.

Також існують абсолютні протипоказання перманентного макіяжу, це:

  • онкологічні захворювання;
  • наявність келоїдних рубців;
  • туберкульоз;
  • ВІЛ;
  • гепатит;
  • захворювання червоної облямівки губ;
  • наявність різних новоутворень;
  • порушення згортання крові.

Кваліфікований майстер, подібно доктору, повинен вивчити стан пацієнта, розповісти про всі можливі негативні наслідки. Також необхідно приділити особливу увагу діагностиці алергічних реакцій. Адже основна проблема з якою стикаються майстра саме невиявлені алергії на компоненти, а також знеболюючі препарати, які використовуються під час ПМ. Тому не бійтеся робити клієнтам тест на переносимість використовуваних засобів. Краще виявити можливу алергію заздалегідь.

Як вибрати майстра?

Вибір майстра є найважливішим етапом, причому не тільки для клієнта, а й керівництва салону, де буде працювати фахівець. Адже від кваліфікації майстра залежить і відвідуваність beauty-студії. На курсах ефективний керівник салону краси дізнаєтеся про те, як виділятися серед конкурентів і правильно підбирати персонал.

Сама мінімальна помилка, яку може допустити некваліфікований майстер – неправильний підбір кольору. Цей прокол досить легко виправити під час корекції. А ось виправити неправильну форму брови куди складніше, не кажучи вже про такі наслідки як набряк Квінке, здатних завдати серйозні проблеми для здоров’я!

Клієнт прийшовши в кабінет, обов’язково повинен звертати увагу на стерильність і чистоту. Якщо в кімнаті панує безлад, брудно, то краще піти в інше місце. Звичайно, форма і колір брів важливі, але антисептика й асептика понад усе, адже саме від них залежить наше здоров’я. Особливу увагу приділіть інструменту. Він повинен бути не просто чистим, але і стерильним!

Попередньо обов’язково ознайомтеся з роботами фахівця, причому, брови, губи, стрілки повинні бути такими, що загоїлися. Ця порада відноситься не тільки до клієнтів, але і керівників салону. Сьогодні ознайомитися з роботами фахівця, а також відгуками допоможе соцмережа. Більшість майстрів ведуть свої робочі сторінки, де викладають фотографії своїх робіт.

Можливі помилки і як їх запобігти

Запорукою професіоналізму є гарне навчання. У б’юті школі Космотрейд, можете пройти курс на майстра перманентного макіяжу . У програму цього курсу входить не тільки вивчення найпопулярніших технік, а й додаткові матеріали, в яких розповідається як вести бізнес, взаємодіяти з клієнтами, правильно формувати ціни й просувати свої послуги.

Також діючі майстри повинні постійно вдосконалювати свої навички, відвідуючи різні курси підвищення кваліфікації, майстер-класи, семінари. І обов’язково відпрацьовувати всі отримані навички на практиці, адже тільки сама по собі теорія не дасть належного результату.

Обов’язково більше спілкуйтеся зі своїми клієнтами. Детально розкажіть про домашній догляд після процедури, адже саме він забезпечує хороше загоєння. Також завданням майстра є – донести інформацію до відвідувача, іншими словами він не просто повинен прослухати її як уривок марної лекції, а зрозуміти наскільки догляд важливий і обов’язково дотримуватися всіх рекомендацій. Крім того, не забувайте цікавитися у клієнтів про результати. Це не просто дозволить виявити недоліки, але і зайвий раз покаже наскільки ви відповідально ставитеся до своєї професії та тоді ваші відвідувачі стануть постійними гостями й обов’язково будуть рекомендувати вас своїм знайомим.

Ще одна проблема, яка виникає від нестачі спілкування з клієнтом – невідповідна форма брів, губ, стрілок. В результаті клієнт просить прибрати пігмент з деяких ділянок шкіри. Таке статися може у 2-х випадках, коли клієнт взагалі не бачив ескіз і повністю поклався на смак майстра, а останній під свою відповідальність прийняв рішення що саме підійде клієнту. Або якщо відвідувач все-таки затвердив ескіз, але до кінця не усвідомив який буде результат. Тому обов’язково 10 раз уточнити чи подобається клієнту, чи немає ніяких особливих побажань до виконання ПМ, адже видалити пігмент зі шкіри можна тільки за допомогою лазера або спеціального Ремувера. Здійснювати ту й іншу процедуру можуть тільки фахівці, які пройшли спеціальне навчання.

Також іноді після ПМ на губах може утворитися темна облямівка. Причиною цього дефекту служить неправильний підбір пігменту, а також занадто глибоке введення. Виправити таку помилку досить складно. Зробити це можна за допомогою висвітлення. Для цього використовується пігмент тілесного і білого кольору. Причому в цьому випадку дуже важливо щоб майстер знав тактику застосування білого кольору, в іншому випадку замість того, щоб виправити помилку, зробите тільки гірше. Другий спосіб – видалення макіяжу за допомогою лазерної шліфовки. Якщо віддали перевагу даного способу, приготуйтеся що на шкірі можуть утворитися рубці.

А ось про недостатню кваліфікацію майстра ще свідчить введення пігменту в зону зовнішнього кута ока. В результаті утворюється пляма і вивести її можна тільки за допомогою неодимового лазера.

Перманентний макіяж може стати справжньою паличкою-виручалочкою, адже він допоможе приховати різні дефекти зовнішності, підкреслити її переваги. При цьому ви будете виглядати яскраво й ефектно завжди та всюди – вдома, на відпочинку, коли спите або не спите. Однак, недостатня кваліфікація майстра може стати причиною серйозних помилок, які виправити досить проблематично. Тому фахівці повинні особливу увагу приділяти своєму навчанню, ретельно підбирати школи, де будуть вивчати цю техніку, користуватися тільки спеціалізованим інструментом і якісними сертифікованими матеріалами. А клієнти й власники бізнесу, які хочуть взяти на роботу майстра ПМ, повинні з особливою ретельністю підбирати такого фахівця.

0 0 голос
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Схожі статті