+38 067 402-49-57
Напишіть нам

Всі статті

Старіння шкіри і як з цим боротися

19 Липня 2019

Старіння шкіри процес природний і неминучий. І як би не хотілося нам самим або нашим клієнтам, пігулку молодості так і не винайшли. Однак людство робить семимильні кроки в бік продовження молодості і краси людини. Ви, як фахівці б'юті-індустрії, напевно розумієте, про що мова, але ми все одно проговоримо ці моменти ще раз.

Типи та причини старіння шкіри

Старіння – це функціональне зміна шкіри, м’язів, підшкірного жиру, сполучної тканини й, як результат, зміна контурів особи. Шкіра стає менш пружна та еластична, падає тонус мімічних м’язів, зменшується кількість підшкірного жиру. Уточнимо, що мова про віковий старінні. Ми не говоримо про старіння, спровоковане неправильним способом життя, шкідливими звичками, стресами, УФ-промінням, хоча велика частина цих причин невіддільна частина способу життя сучасної людини. На перший погляд, процес старіння універсальний, адже йому піддається кожна людина, однак умовно його можна розділити на 4 типи. Про них і поговоримо.

 • Втомлений морфотип. Шкіра втрачає тонус, стає сухою і тьмяною. Відбувається збільшення носогубних складок, з’являються зморшки в кутиках рота. З’являється ефект стомленого особи.
 • Дробнозморшкуваті морфотип. Шкіра стоншується, однак м’язовий тонус досить непоганий, тому шкіра піддається легкому провисання.
 • Деформаційний морфотип. Створюється ефект набряклості. Шкіра в’яла, особливо нижня частина обличчя. А ось зморшки й пігментація проявляються рідко. Шкіра щільна і блискуча.
 • М’язовий морфотип. Більше властивий азіатам. Порушується пігментація, з’являються складки століття, виразно проявляються носогубні складки. А ось контур обличчя зберігається до глибокої старості.

Косметична профілактика старіння

Людина не може уникнути процесів старіння. Однак їх можна пригальмувати. Кваліфікований фахівець повинен доносити до клієнта інформацію про таку можливість і вміти виконувати комплекс процедур для профілактики старіння.

Простіші, базові з них це комплексний догляд, а також косметична профілактика старіння: пілінги, маски та масажі. Якщо ви не володієте якоюсь з цих технік, то покваптеся надолужити згаяне. Це дозволить опанувати новими корисними навичками й підвищити свою популярність серед клієнтів.

Навчання косметологічних процедур дозволить орієнтуватися в причинах і процесах старіння шкіри, а також ефективно на них впливати.

Навчання пілінгу займає окреме місце. На перший погляд, проста і безболісна процедура без необхідної теоретичної бази може стати досить складною і проблемною. Точно так само і навчання масажам. Тільки кваліфікований фахівець здатний виконати масаж обличчя ефективно, з видимим результатом і без шкоди шкірі та м’язам обличчя. Якщо вам цікава косметична профілактика старіння шкіри, то рекомендуємо пройти навчальний курс «КОСМЕТОЛОГИЯ | ПІСЛЯОБІДНЯ ФОРМА НАВЧАННЯ».

За 4 тижні перед вами відкриється величезний світ затребуваною і престижною професією. Кваліфіковані викладачі європейського рівня проведуть для вас глибоке занурення у світ косметології.

Ін’єкційні методи профілактики старіння шкіри

Але що робити якщо старіння шкіри настає стрімко? Якщо косметична профілактика не дає результату, а клієнту так хочеться продовжити свою молодість? Відповідь очевидна – пізнавати нові горизонти своєї професії. Сьогодні існує широкий спектр ін’єкційних методів:

  • мезотерапія,
  • біоревіталізація,
  • корекція мімічних зморшок (ботул-терапія),
  • контурна пластика.

Кожен з методів має свої переваги та застосовується в певних випадках і за певних ознаках старіння. Самостійне вивчення специфіки препаратів і технік ін’єкційних процедур абсолютно неможливо, а ось перейняття досвіду у кваліфікованих викладачів або більш досвідчених колег – це правильне рішення! Перш ніж зробити крок в сторону ін’єкційних методик, ви повинні усвідомити, що:

   • відтепер вам необхідно постійно вдосконалювати свої знання та навички;
   • не потрібно соромитися питати та просити допомоги у колег;
   • потрібно орієнтуватися у всіх препаратах, тонкощах їх застосування і тим більше в протипоказання до них;
   • і будьте впевнені, що незабаром вас будуть називати чарівницями, адже продовжувати людську красу може тільки диво й ін’єкційні методики =)

 

Де навчатися і підвищувати кваліфікацію?

Отже, якщо ви все-таки зважилися на освоєння уколів краси, то зарубайте собі на носі (як би грубо це не звучало):

    1. Виключно першокласні препарати;
    2. Виключно кваліфіковані викладачі та навчальні заходи;
    3. Виключна відповідальність за пацієнтів.

Б’юті Бізнес-Школа «Космотрейд» пропонує програму «КОСМЕТОЛОГІЯ | ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ”. За 3 дні інтенсивного навчання ви освоїте нову сферу діяльності, відточите свою майстерність і придбаєте безцінний досвід в профілактиці старіння шкіри. Однак звертаємо вашу увагу, що цей курс розрахований на фахівців з вищою медичною освітою.

    1. Для спеціалістів з середньою медичною і фармацевтичною освітою доступний курс з вивченням двох методик за 2 дні: мезотерапія і біоревіталізація.
    2. Для майстрів без медичної освіти ми також передбачили варіант. Який? Читайте докладніше на сайті. Крім того, тільки зараз ви можете отримати додаткову знижку в розмірі до 1600 грн. на комплексне навчання 2в1: КУРС КОСМЕТОЛОГІЇ + ІН’ЄКЦІЙНІ МЕТОДИКИ.

Навчання ін’єкційним методикам це перспективно, престижно і як результат – грошово!

0 0 голос
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Схожі статті