+38 067 402-49-57
Напишіть нам

Всі статті

Старіння шкіри і як з цим боротися

19 Липня 2019

Старіння шкіри процес природний і неминучий. І як би не хотілося нам самим або нашим клієнтам, пігулку молодості так і не винайшли. Однак людство робить семимильні кроки в бік продовження молодості і краси людини. Ви, як фахівці б'юті-індустрії, напевно розумієте, про що мова, але ми все одно проговоримо ці моменти ще раз.

Старіння шкіри процес природний і неминучий. І як би не хотілося нам самим або нашим клієнтам, пігулку молодості так і не винайшли. Однак людство робить семимильні кроки в бік продовження молодості і краси людини. Ви, як фахівці б’юті-індустрії, напевно розумієте, про що мова, але ми все одно проговоримо ці моменти ще раз.

Типи і причини старіння шкіри
Старіння – це функціональне зміна шкіри, м’язів, підшкірного жиру, сполучної тканини і, як результат, зміна контурів особи. Шкіра стає менш пружна і еластична, падає тонус мімічних м’язів, зменшується кількість підшкірного жиру. Уточнимо, що мова про віковий старінні. Ми не говоримо про старіння, спровоковане неправильним способом життя, шкідливими звичками, стресами, УФ-промінням, хоча велика частина цих причин невід’ємна частина способу життя сучасної людини. На перший погляд процес старіння універсальний, адже йому піддається кожна людина, однак умовно його можна розділити на 4 типи. Про них і поговоримо.

 • Втомлений морфотип. Шкіра втрачає тонус, стає сухою і тьмяною. Відбувається збільшення носогубних складок, з’являються зморшки в кутиках рота. З’являється ефект стомленого особи.
 • Дробнозморшкуваті морфотип. Шкіра стоншується, однак м’язовий тонус досить непоганий, тому шкіра піддається легкому провисання.
 • Деформаційний морфотип. Створюється ефект набряклості. Шкіра в’яла, особливо нижня частина обличчя. А ось зморшки і пігментація проявляються рідко. Шкіра щільна і блискуча.
 • М’язовий морфотип. Більше властивий азіатам. Порушується пігментація, з’являються складки століття, виразно проявляються носогубні складки. А ось контур обличчя зберігається до глибокої старості.

  Косметична профілактика старіння
  Людина не може уникнути процесів старіння. Однак їх можна пригальмувати. Кваліфікований фахівець повинен доносити до клієнта інформацію про таку можливість і вміти виконувати комплекс процедур для профілактики старіння.

  Найбільш прості, базові з них це комплексний догляд, а також косметична профілактика старіння: пілінги, маски і масажі. Якщо ви не володієте якоюсь з цих технік, то покваптеся надолужити згаяне. Це дозволить опанувати новими корисними навичками і підвищити свою популярність серед клієнтів.

  Навчання косметологічних процедур дозволить орієнтуватися в причинах і процесах старіння шкіри, а також ефективно на них впливати.

  Навчання піллінгу займає окреме місце. На перший погляд проста і безболісна процедура без необхідної теоретичної бази може стати досить складною і проблемною. Точно так само і навчання масажам. Тільки кваліфікований фахівець здатний виконати масаж обличчя ефективно, з видимим результатом і без шкоди шкірі і м’язам особи. Якщо вам цікава косметична профілактика старіння шкіри, то рекомендуємо пройти навчальний курс « КОСМЕТОЛОГИЯ | ПІСЛЯОБІДНЯ ФОРМА НАВЧАННЯ ».

  За 4 тижні перед вами відкриється величезний світ затребуваною і престижною професією. Кваліфіковані викладачі європейського рівня проведуть для вас глибоке занурення в світ косметології.

  Ін’єкційні методи профілактики старіння шкіри
  Але що робити якщо старіння шкіри настає стрімко? Якщо косметична профілактика не дає результату, а клієнту так хочеться продовжити свою молодість? Відповідь очевидна – пізнавати нові горизонти своєї професії. На сьогоднішній день існує широкий спектр ін’єкційних методів:

  • мезотерапія,
  • биоревитализация,
  • корекція мімічних зморшок (ботул-терапія),
  • контурна пластика.

   Кожен з методів має свої переваги і застосовується в певних випадках і за певних ознаках старіння. Самостійне вивчення специфіки препаратів і технік ін’єкційних процедур абсолютно неможливо, а ось перейняття досвіду у кваліфікованих викладачів або більш досвідчених колег – це вірне рішення! Перш ніж зробити крок в сторону ін’єкційних методик, ви повинні усвідомити, що

   • відтепер вам необхідно постійно вдосконалювати свої знання та навички;
   • не потрібно соромитися питати і просити допомоги у колег;
   • потрібно орієнтуватися у всіх препаратах, тонкощах їх застосування і тим більше в протипоказання до них;
   • і будьте впевнені, що незабаром вас будуть називати чарівницями, адже продовжувати людську красу може тільки диво і ін’єкційні методики =)

    Де навчатися і підвищувати кваліфікацію?
    Отже, якщо ви все-таки зважилися на освоєння уколів краси, то зарубайте собі на носі (як би грубо це не звучало):

    1. Виключно першокласні препарати;
    2. Виключно кваліфіковані викладачі та навчальні заходи;
    3. Виключна відповідальність за пацієнтів.

     Б’юті Бізнес-Школа «Космотрейд» пропонує програму «КОСМЕТОЛОГИЯ | ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ”. За 3 дня інтенсивного навчання ви освоїте нову сферу діяльності, відточите свою майстерність і придбаєте безцінний досвід в профілактиці старіння шкіри. Однак звертаємо вашу увагу, що цей курс розрахований на фахівців з вищою медичною освітою.

     Для спеціалістів з середньою медичною і фармацевтичною освітою доступний курс з вивченням двох методик за 2 дня: мезотерапія і біоревіталізація.

     Для майстрів без медичної освіти ми також передбачили варіант. Який? Читайте докладніше на сайті. Крім того, тільки зараз ви можете отримати додаткову знижку в розмірі до 1600 грн. на комплексне навчання 2в1: КУРС КОСМЕТОЛОГІЇ + ІН’ЄКЦІЙНІ МЕТОДИКИ.

     Навчання ін’єкційним методикам це перспективно, престижно і як результат – грошово!

0 0 голос
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Схожі статті