+38 067 402-49-57
Напишіть нам

Всі статті

Відновлення та зволоження шкіри після відпустки

14 Листопада 2019

Відпустка - це ті довгоочікувані дні в житті кожної людини, в які він набирається сил і натхнення, заряджається енергією, відпочиває душею і тілом. Однак, як правило, відпустка проводять там, де сонце і море, в результаті чого для шкіри відпустка закінчується стресом.

Завдання кваліфікованого косметолога пояснити своїм клієнтам, що підготовка до відпустки повинна полягати не тільки в купівлі квитків туди, де завжди літо, але і в турботі про шкіру. Ряд процедур до відпустки, комплексний догляд протягом відпустки й відновлювальні процедури після нього допоможуть відчути себе такими, що відпочили не тільки ваших клієнтів, але і їх шкірні покриви.

Які проблеми зі шкірою виникають в кінці літа і чому?

Пересихання гарячим морським повітрям, неконтрольовані сонячні промені, інтенсивний загар – всі вони не найкорисніші явища для обличчя і тіла.

Літо в жаркому мегаполісі або відпустку в екзотичних країнах – неважливо де і за яких умов шкіра ваших клієнтів зіткнеться з агресивним впливом сонця, важливо наскільки вона буде готова до цього.

Місія косметолога-естетиста полягає в тому, щоб пояснити клієнтам важливість використання коштів для захисту від сонця, причому не тільки області обличчя, шиї, декольте, але і всього тіла. Однак навіть за умови щоденного комплексного догляду, після відпустки шкіра потребує глибокого очищення, відновлення, зволоження, харчування. І ось тут важливо, щоб косметолог зміг не просто діагностувати проблеми шкіри і призначити пару трійку кремів, масок і сироваток, а й надати комплекс косметологічних послуг для досягнення більш істотного і пролонгованого ефекту.

Які процедури допоможуть відновити й зволожити шкіру обличчя і шиї після літа?

Володіючи практичними навичками кваліфікованого косметолога-естетиста, фахівець зможе оцінити стан шкіри клієнта, а також рекомендувати комплекс заходів щодо поліпшення стану дерми. Масажі, чищення, пілінги, маски, процедури апаратної косметології – всі вони швидка допомога втомленою і збезводненої шкірі. Чи відчуваєте недосконалість своїх знань і навичок?

Європейська Б’юті Бізнес-Школа «Космотрейд» запрошує всіх бажаючих підвищити рівень знань до максимуму і пройти курси підвищення кваліфікації косметологів. Програма КОСМЕТОЛОГІЯ | ПІСЛЯОБІДНЯ ФОРМА НАВЧАННЯ, тривалістю 4 тижні, подарує вам повний комплекс теоретичних і практичних медичних знань для оволодіння провідними техніками й процедурами в сучасній косметології. Програма ХІРОПЛАСТИЧНИЙ МАСАЖ дозволить за один день опанувати унікальною технікою оздоровлення шкіри. Досвідченість фахівця, що виконує хіропластичний масаж, гарантує позбавлення від акне, темних кіл під очима, мімічних зморшок і інших вікових змін шкіри. Наші викладачі – практикуючі фахівці з відмінним теоретичним багажем знань. Вони не просто прочитають курс лекцій і продемонструють свої вміння, а поділяться професійними секретами й напрацьованим роками досвідом. Записатися на курси в школу «Космотрейд» можна в режимі он-лайн або зв’язавшись з нами телефоном.

 

0 0 голос
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Схожі статті