+38 067 402-49-57
Напишіть нам

Всі статті

Все про чистку обличчя

20 Жовтня 2019

Бездоганний зовнішній вигляд для сучасної жінки дуже важливий. Перше місце в комплексі заходів по його створенню та підтримці займає стан шкіри обличчя. Жінки щодня в домашніх умовах проводять б’юті-ритуали, ну а за рішенням складніших завдань йдуть до професіоналів. Одна з процедур, якісне виконання якої можливе лише в умовах салону краси – чистка обличчя. Вона полягає в очищенні шкіри в її глибинних шарах.

Які види чистки існують?

  • Механічна або ручна чистка. Пробки й забруднення з пір видаляються за допомогою стерильних інструментів.
  • Ультразвукова чистка. Надає всебічний вплив на покриви обличчя – термічний, механічний, фізико-хімічний. Видалення забруднень і надлишків підшкірного сала більше результативне, також процедура провокує запуск процесів оновлення і регенерації тканин, вироблення еластину і колагену. Після УЗ чищення рельєф рівний, пори звужені, набряклість зводиться до мінімуму.
  • Вакуумна. Під впливом вакууму пори очищаються від забруднень, паралельно поліпшується кровопостачання і пружність шкіри. Процедура безболісна і безпечна для покривів.
  • Комбінована. Об’єднує два види процедур, звідси й назва. Ультразвукова чистка в комплексі з механічною дає більш ефективний результат.

Як підібрати?

Пора року, стан і тип шкіри, наявність висипу і запалень, вік клієнта й індивідуальні особливості – всі вони відіграють визначальну роль при виборі тієї чи іншої методики чищення обличчя.

Ручна чистка відмінно підходить жінкам з жирною шкірою з незапаленими вуграми й закупореними порами.

Ультразвукова – варіант для жирної шкіри з розширеними порами й висипом вугрів. Одне з показань до застосування – перші ознаки старіння шкіри.

Вакуумна чистка призначається жінкам, на обличчі яких з’явилася капілярна сітка або присутні сліди постакне.

Комбінована стане корисною володаркам змішаного типу шкіри, рельєфної шкіри.

Єдиного алгоритму призначення чистки обличчя не існує. Косметолог-естетист повинен зібрати анамнез, провести огляд, поговорити з клієнтом і тільки потім призначити ту процедуру, яка стане найменш травматичною для шкіри й максимально ефективною для її зовнішнього вигляду.

Навчання, що дає розвиток!

На перший погляд, чистка обличчя процедура проста, проте це лише на перший погляд. Не маючи відповідної медичної освіти й підготовки, фахівець ризикує зробити невірне призначення, тоді краса і здоров’я клієнта будуть під загрозою. Європейська Б’юті Бізнес-Школа «Космотрейд» запрошує вас записатися на курси, які допоможуть зорієнтуватися в непростій, але дуже цікавій професії косметолога.

Програма ОСНОВИ МЕДИЧНИХ ЗНАНЬ розрахована на б’юті-фахівців без медичної освіти, проте бажаючих розібратися в складному людському організмі й нюансах догляду за ним.

Семінар ДЕРМАТОЛОГІЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ: АКНЕ І РОЗАЦЕА В ПРАКТИЦІ КОСМЕТОЛОГА допоможе зорієнтуватися в найбільш поширених захворюваннях шкіри, навчить діагностувати їх і призначати правильне лікування.

0 0 голос
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Схожі статті