+38 067 402-49-57
Напишіть нам
 • RU
 • UA
 • EN

 • RU
 • UA
 • EN
 • Всі статті

  Як косметологу правильно розрахувати вартість своїх послуг?

  22 Лютого 2020

  Люди висловлюють свої емоції за допомогою міміки. В результаті, з віком на обличчі з'являються мімічні зморшки, від яких дами усіма силами намагаються позбутися. У даній статті ми розповімо, якими методами можна боротися з мімічними зморшками.

  Нерідко на початковому етапі побудови салонного бізнесу підприємець не має достатніх знань в питаннях формування цін на процедури і послуги, а тому орієнтується на ціни конкурентів, або бере цифри «зі стелі». Підвищити грамотність в справі ціноутворення допоможе навчання на курсах для керівників салонів краси. Навчальні курси дозволять уникнути економічних прорахунків і фінансових втрат.

  Що врахувати при розрахунку вартості послуг косметолога
  Підхід до такого формування вартості послуг, в основі якого лежить бажання “перебити” розцінки конкурентів по бізнесу, абсолютно помилковий. Грамотний розрахунок зобов’язує косметологів враховувати деякі ключові чинники, такі як:

  споживацький попит. Найвищою ціною буде та, яку клієнти готові будуть заплатити за певну послугу;
  компанія, що надає послугу. Мінімальним порогом ціни буде той, що зможе забезпечити беззбитковість роботи. Включає матеріальні витрати, собівартість і величину планового прибутку;
  конкурентне середовище. Задає діапазон цін в форматі “від і до”. Велика частина б’юті-компаній дотримується тільки цього діапазону.
  Якщо врахувати всі 3 фактора, то в розрахунок будуть включені критерії низької, високої і оптимальної ціни.

  Як розрахувати вартість послуг косметолога
  Для встановлення адекватних цін, що влаштовують підприємство і клієнтів, виводяться ідеальні пропорції бізнесу, яким і слід відповідати надалі.

  Збалансоване співвідношення виглядає як формула “50% х 30% х 20%”, де:

  50% – розмір собівартості, що включає видаткові матеріали і заробітну плату співробітників;
  30% – загальні витрати (орендна плата, оплата комунальних послуг, витрати на рекламу, величина амортизації обладнання та інші);
  20% – величина чистого прибутку, що забезпечує фінансову стабільність підприємства.


  Розмір чистого прибутку в ідеалі повинен прагнути до збільшення, що дозволить салону краси використовувати прибуток, що залишається в розпорядженні підприємства на розвиток і підвищення конкурентоспроможності.

  Особливості розрахунку цін для приватних косметологів
  Косметологів, які працюють в невеликих приватних косметологічних кабінетах, в представлену формулу слід внести корективи в зв’язку з тим що:

  за витратні матеріали та препарати їм доводиться платити дорожче, ніж салонам;
  у приватника оборот косметики йде повільніше, а асортимент об’єктивно менше салонного;
  одноосібна робота виключає витрати на оплату праці співробітників.
  У сухому залишку бізнес-формула для приватного фахівця в косметології прийме такий вигляд: 40% х 25% х 35%. Тут використані усереднені показники, а багато чинників залежать від уподобань самого підприємця. Методики з використанням ін’єкцій завжди приносять надприбуток. Якщо поставлена ​​мета розширити асортимент і клієнтську базу, то доход буде невеликим.

  Коли можна підняти ціни на послуги
  У б’юті-бізнесі, як і більшості інших ділових проектів, можна піднімати в рази ціни на процедури, не втрачаючи темпів розвитку. Для цього необхідно в рамках своєї послуги гарантувати пацієнту вимірний результат і супровід після курсу процедур і терапії (консультування) до досягнення поставленої мети.

  Цифри в прайс-листі можна збільшувати, якщо крім названих умов вам вдалося успішно пропрацювати імідж, інвестувати кошти в навчання майстрів-косметологів і в бренд свого салону.

  0 0 голос
  Article Rating
  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  0 Комментарий
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі

  Схожі статті