+38 067 402-49-57
Напишіть нам

Всі статті

Як обрати якісну косметику?

30 Серпня 2019

Вибір якісної косметики завдання не з простих, причому абсолютно для будь-якої людини. Однак якщо мова про вибір косметики для професійної діяльності, то це завдання і зовсім перетворюється в квест. Для досягнення максимального результату своєї діяльності фахівець б'юті-сфери повинен поєднувати навички, здібності і знання з косметикою професійного рівня, яка не тільки за показниками, а й за своїм складом буде максимально ефективною для клієнта.

Відзначимо, що ефективність косметики залежить не тільки від правильності діагностування, але і від уміння проаналізувати стан клієнта і правильно призначити йому препарат або їх комплекс.

Виходячи з вищевикладеного можна зробити висновок: вибір косметичного засобу процес багатогранний і вимагає на всіх етапах грамотності фахівця.

Що собою являє якісна косметика?

Якісна косметика – це мікс характеристик.

  • зарекомендував себе виробник;
  • інноваційний склад;
  • першокласні інгредієнти;
  • контроль на всіх етапах виробництва;
  • відсутність в складі спірних, недоброякісних або заборонених компонентів;

наявність досліджень по ефективності засобів і доказової бази.

А ось реклама, красивий флакон, ціновий сегмент не має особливого ставлення до її якості. Втім, ми щиро сподіваємося, що фахівці б’юті-сфери не «клюють» на подібні моменти.

Як підібрати косметику в залежності від сезону і типу шкіри?

Навіть обивателю відомо, що існує 4 види шкіри:

– жирна – вона досить щільна з розширеними порами, для неї характерні блиск, комедони, акне і рубці.

– нормальна – найбільш оптимальний варіант типу шкіри, однак зустрічається він в чистому вигляді досить рідко.

– суха – найбільш чутлива з усіх типів шкіри. Вона тонка, пористість не особливо виражена, що не блищить навіть до вечора, функція сальних залоз знижена.

– комбінована – зони Т і U характеризуються інтенсивністю саловідділення на відміну від периферійних ділянок особи.

Підбір косметичних засобів з урахуванням типу шкіри більш-менш зрозумілий, але і тут необхідно враховувати індивідуальні особливості клієнта. Однак є додаткові фактори, що роблять істотний вплив на ефективність вашого призначення.

Мова про стан шкіри, яке залежить від індивідуальних особливостей і умов.

Наприклад, шкіра може бути пересушена (внаслідок неправильного догляду, харчування, способу життя і тд ..), про що свідчить її лущення. Якщо людина піддається регулярним стресів, живе в активному ритмі з порушенням снам, то шкіра, як і її володар, втомлюється, в результаті чого тьмяніє і набуває сірого відтінку.

Якщо шкіра почервоніла, значить вона чутлива і не отримує достатнього догляду плюс на неї впливають агресивні навколишні фактори. Згодом цей стан може посилюватися інфекціями.

Крім того, ці явища можуть об’єднуватися, доставляючи як людині, так і його косметолога чималі проблеми. Додамо, ви, як досвідчений косметолог, повинні розуміти, що навіть час року може бути істотним при виборі Догляду коштів для шкіри. Адже літню спеку активізує роботу сальних залоз, а холодний зимовий вітер, навпаки, зневоднює шкіру.

Важливі нюанси при виборі

Як  все-таки підібрати якісну косметику? Як вибрати продукт або їх комплекс, щоб шкіра отримала необхідний догляд, клієнт залишився задоволений, а ви підтвердили свій професіоналізм?

По-перше, ви повинні володіти глибокими знаннями в області анатомії. Ви повинні розуміти, що таке шкіра, які її особливості, які процеси в ній відбуваються, які чинники здатні впливати на її стан.

По-друге, ви повинні мати поняття про комплексний підхід в медицині. Стан шкіри це не тільки дерматологія, це ендокринологія, гастроентерологія, нефрологія, неврологія і т.д.

По-третє, запам’ятайте – дія препарату це не тільки, що вказано на його флаконі або в інструкції. Щоб зрозуміти ефективність препарату, необхідно перш за все ознайомитися з його складом, виокремити з нього активні компоненти й розкласти по поличках їх дію.

По-четверте, необхідно враховувати вплив препаратів між собою, причому як професійного догляду в салоні краси або кабінеті косметолога, так і того, який буде проводитися, коли клієнт прийде додому.

По-п’яте, не полінуйтеся розтлумачити вашому клієнтові всі етапи домашнього догляду, навіть якщо вони вам здаються очевидними. Часто клієнти допускають грубі помилки в догляді за собою, що зводить нанівець роботу косметолога і, як результат, людина звалює всю провину на непрофесіоналізм фахівця.

Не лякайтеся: розв’язання задачі на поверхні!

Безумовно, щоб виробити алгоритм призначення косметики для догляду за шкірою, необхідно попрацювати. Необхідно на рівні автоматизму навчитися аналізувати всі ці фактори й видавати єдино вірне призначення.
Європейська Б’юті Бізнес-Школа «Космотрейд» запрошує вас пройти курси, на яких кращі викладачі нашої школи поділяться з вами знаннями, вміннями та досвідом. В рамках шестиденного курсу «КОСМЕТОЛОГІЯ | ІНДИВІДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ »ви досконально вивчіть теоретичні аспекти роботи косметолога, після чого закріпіть їх на моделях під керівництвом наших фахівців. Ми не тільки поділимося з вами безцінними знаннями, але і вселити в вас віру в власний професіоналізм та впевненість у власних силах. Ще один незамінний курс для кваліфікованого і затребуваного косметолога – «КОСМЕТИЧНА ХІМІЯ | ПРОСТО ПРО СКЛАДНИЙ ». Це та сама база знань, яка допоможе вам розширити свої знання про компоненти доглядової та декоративної косметики, яка навчить вас читати між рядків і розуміти на професійному рівні взаємозв’язок складу та ефективності косметичних засобів. Вартість навчань досить лояльна, але найголовніше, що натомість ви отримаєте з абсолютно безцінний багаж знань і навичок.

0 0 голос
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Схожі статті