+38 067 402-49-57
Напишіть нам

Всі статті

Які антивікові процедури краще запропонувати своїм клієнтам?

9 Січня 2020

На жаль, пігулку молодості ще не винайдено, а тому наше з вами завдання, колеги, допомагати клієнтам максимально подовжити молодість. На тому етапі, коли вікові зміни шкіри ще не настали їх можна відстрочити правильним харчуванням, заняттями спортом, режимом дня, косметичними процедурами, комплексним доглядом, захистом від УФ-випромінювань і т.п. Коли ж перші ознаки старіння шкіри, як то кажуть, на обличчя, то потрібно дати зелене світло анти-ейдж процедурам.

Про старіння шкіри

Старіння шкіри процес неминучий. Внутрішні й зовнішні чинники невблаганні, а тому тонкі лінії, втрата вологи й пружності шкіри – це перші вісники того, що догляд повинен стати ще більш комплексним, ще більш ретельним і ще більш професійним. Поступово з’являються зморшки, відбувається втрата об’єму і щільності шкіри, навколо очей з’являються «гусячі лапки», проглядаються «носогубки», на чолі відображаються найменші негативні емоції, шия втрачає свою контурність і бездоганність.

Якими наляканими та засмученими не приходили б до вас ваші клієнти, дайте їм зрозуміти, що сучасна косметологія дарує чудовий шанс подовжити молодість шкіри в будь-якому віці.

Косметологічні процедури проти старіння шкіри й методи боротьби зі зморшками

Умовно косметологічні процедури анти-ейдж можна розділити на ті, які схожі з профілактикою, і ті, які спрямовані на боротьбу зі старінням шкіри.

– Біоревіталізація і мезотерапія – ці базові процедури сповільнять появу зморшок, зволожать шкіру, наситять її корисними вітамінами й мікроелементами, вологою, посприяють її омолодженню і максимальному подовженню молодості.

– Контурна пластика, лазерне омолодження, ін’єкційні методики – більш ефективні та серйозні методи. Як правило, призначаються жінкам від сорока років. Дозволяють вирівняти рельєф, усунути зморшки, надати чіткості овалу обличчя.

– Після п’ятдесяти років найбільш ефективним способом боротьби зі зморшками стане пластична хірургія. Однак ультразвуковий ліфтинг, все ті ж уколи краси, фотоомолоджування та інші косметологічні процедури допоможуть мінімізувати прояви старіючої шкіри, що в’яне, посприяють синтезу колагену й еластину, мінімізують купероз і пігментацію, повернуть шкірі більш свіжий і привабливий колір.

Курси Космотрейд – ми знаємо все про анти-ейдж медицину

Хочете розбиратися в тонкощах старіння шкіри, розуміти механізми перешкоди цьому процесові та перейняти досвід провідних фахівців у сфері естетичної медицини? Записуйтеся на курси в Європейську Б’юті Бізнес-Школу «Космотрейд».

– КУРСИ ІН’ЄКЦІЙНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ розраховані на косметологів з вищою медичною освітою. Одноденний інтенсивний курс теорії та практики зробить вас беззастережним експертом в області мезотерапії та біоревіталізації.

– ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ | 3D-ЛІФТІНГ ПРЕПАРАТОМ RADIESSE присвячено канюльній техніці ін’єкційного застосування препарату Radiesse. Програма розрахована на практикуючих косметологів-естетистів з вищою медичною освітою.

Кваліфіковані викладачі, відпрацювання навичок на моделях, прийнятні ціни й грамотні успішні випускники роблять нашу школу незаперечним лідером!

0 0 голос
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Схожі статті