+38 067 402-49-57
Напишіть нам

Всі статті

З якого віку робити біоревіталізацію?

13 Січня 2020

Салонні процедури зволоження шкіри і її омолодження часто включають мезотерапію і біоревіталізацію. Роблять процедуру лікарі в салонах краси, які мають вищу або середньо-спеціальну медичну освіту і прошлікурс биоревитализации для майстрів косметологів. Щеплення краси мають свої показання і протипоказання, тому призначати їх повинен лікар дерматолог-косметолог після уважного огляду і дослідження анамнезу пацієнта.

Біоревіталізація – це уколи гіалуронової кислоти, які робляться в області обличчя, шиї та зоні декольте дрібними ін’єкціями спеціальних препаратів. Гіалуронова кислота – це компонент шкіри, але з віком його виробляється мало, тому з’являється сухість і відчуття стягнутості. Ін’єкції мають більш виражений і тривалий ефект, ніж маски або креми, тому процедура в салонах дуже затребувана. Вони дозволяють уповільнити процес старіння шкіри.

Який вік оптимальний для біоревіталізації?

Починати робити ін’єкційні процедури потрібно не раніше 30 років. До цього часу природний запас гіалуронової кислоти в шкірі зменшується і вона проявляє перші ознаки сухості. Якщо шкіра суха в молодому віці, краще почекати з ін’єкціями препаратів гіалуронової кислоти, вибираючи переваги іншим більш щадним методам.

Певного універсального віку, коли потрібно починати робити біоревіталізацію, не існує, все залежить від індивідуальної будови шкіри та стану – для когось це 25 років, а для когось і після 35. Лікар дерматолог косметолог на огляді дає рекомендації пацієнтці, потрібно їй починати робити біоревіталізацію або пройти курс мезотерапії. При цьому приймається рішення, який саме склад препарату підійде, його дозування і тривалість проходження косметологічних сеансів. Стандартно це 1 процедура у 2 тижні, всього 4 рази.

Процедура зупинки процесу старіння шкіри має накопичувальний ефект, тому результату з першого разу ви не помітите. Після одного курсу з 4 процедур ефект буде виражений і збережеться протягом 6-12 місяців, за умови що підтримують процедур. Косметологи рекомендують після закінчення курсу робити додатково 1 сеанс кожні 3 місяці для профілактики.

Показання до біоревіталізації

Вже після 25 років жінки починають помічати зміни шкіри й перші ознаки старіння. До свідчень до процедури біоревіталізації відносять:

 • Надмірна сухість шкіри, коли звичайні засоби не дають очікуваного ефекту;
 • Підготовка до сухого клімату – переїзд в жарку країну або початок опалювального сезону взимку;
 • Життя в несприятливій екологічній зоні – в забрудненому вихлопними газами та шкідливими викидами повітрі мегаполісів, де шкіра постійно перебуває у стресовому стані;
 • Генетична схильність до раннього старіння – суха і тонка шкіра, з’являються зморшки в області очей занадто рано, до 25 років.

Гіалуронова кислота в ін’єкціях поповнює запаси природної вологи в шкірних покривах, тому після процедур шкіра обличчя виглядає свіжою, сяючою, відпочила. При цьому самодіагностика і вимога провести процедуру за власним бажанням неприпустимі – її призначає лікар, який вирішує, чи потрібно стимулювати шкіру і вводити в неї порції спеціальних препаратів, оглядаючи її стан. Доктор ставить діагноз, який часто не збігається з думкою самого пацієнта, і може призначити інші процедури.

Особливості біоревіталізації після 35

Починати процедуру раніше 25 років зазвичай не має сенсу, а в старому віці – в 50-60 вже пізно. Це пов’язано з віковими особливостями шкіри та змінами, які в ній відбуваються. Чим старше пацієнт, тим менше ефект матиме ін’єкція гіалуронової кислоти, особливо у людей, які не знайомі з косметологією.

У віці 35+ лікарі призначають коктейлі та препарати, які містять в складі компонентів не тільки гіалуронову кислоту, а й вітаміни, амінокислоти й пептиди. Цей комплекс допомагає зволожити шкіру і живити її необхідними в цьому віці активними компонентами.

Також ефективність від ін’єкційної терапії залежить від уміння лікаря і його досвіду. Курс «Як підвищити ефективність і безпеку ін’єкційних процедур» рекомендований для практикуючих майстрів в косметології.

Поширені помилки про біоревіталізації

У косметологічному кабінеті працюють лікарі, які мають спеціальну підготовку по косметології. Вони вже пройшли курс «Основи медичних знань» та ведуть практику, використовуючи сучасні ефективні препарати. Від правильної постановки діагнозу і їх вміння буде залежати ефективність. Вони визначають діаметр папул при введенні ін’єкцій і глибину проникнення в шари шкіри.

Багато хто думає, що курс біоревіталізації допоможе розв’язати всі проблеми зі старінням шкіри, тому поширені такі помилки щодо біоревіталізації:

  • Усунення зморшок – зволоження не забере зморшки, особливо глибокі;
  • У процедури немає протипоказань – вони є, це алергія на компоненти, ряд хронічних і небезпечних захворювань, вагітність і лактація;
  • Ефект миттєвий – після процедури на шкірі залишаються папули або горбки, які з часом розгладжуються;
  • Для обличчя і зони декольте досить одного шприца препарату – насправді може знадобитися і більше.

Біоревіталізація – це дорога процедура, бо самі препарати коштують дорого. Наважуючись на омолодження, потрібно розраховувати на те, що доведеться пройти весь курс і після цього робити підтримують уколи, інакше ефект швидко зійде нанівець.

0 0 голос
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Схожі статті