-15%
на базовые курсы

Забирай скидку сейчас, учись потом!

Sale
+38 067 402-49-57
Напишіть нам

Всі статті

Застосування гіалуронової кислоти в косметології

11 Грудня 2019

Гіалуронова кислота - компонент must have майже кожного антивікового косметичного засобу. Це відомо більшості жінок і чоловіків. Деякі з них знають, що ще гіалуронка зустрічається в ін'єкціях краси. Що ж такого унікального в цьому компоненті, чому його додають в складу косметичних засобів, чи можна його замінити  й чому? Колеги, якщо ви не знаєте цього або не впевнені у своїх знаннях, то інформація нижче - для вас.

Гіалуронова кислота – це … Її властивості

Це полісахарид, важлива складова сполучної тканини шкіри. Вона відіграє провідну роль в регуляції водного балансу шкіри. А, як відомо, від рівня зволоженості шкіри залежить її пружність, процеси регенерації й відновлення її внутрішніх шарів.

Крім того, гіалуронова кислота відповідає за рельєф шкіри, контролює вироблення еластину і колагену, захищає від ультрафіолетових променів, підвищує захисні функції шкіри.

Щодоби гіалуронова кислота руйнується і тут же утворюється. Однак після 25 років відновлення молекул зменшується. Як результат – шкіра набуває тьмяний відтінок, стає менш пружною й еластичною, на ній з’являються перші ледве помітні зморшки.

Найбільш популярні методи використання гіалуронової кислоти

Гіалуронова кислота досить поширений інгредієнт багатьох косметичних засобів. Логічно, що вона буває різних видів.

Високомолекулярна гіалуронова кислота – через свою формули не може проникнути у внутрішні шари шкіри, однак створює на її поверхні захисну плівку. Головна її функція – утримання вологи. Саме така гіалуронка використовується в ін’єкціях краси.

Низькомолекулярна гіалуронка проникає всередину шарів шкіри, запускає відновлювальні процеси й утримує рідину.

У косметиці для домашнього догляду за обличчям (зокрема, в кремах) масова частка гіалуронової кислоти до 1%. А ось в косметиці, яку у своїй діяльності використовують косметологи-естетисти, її вміст досягає 5-ти відсотків.

Напевно ви знаєте, що застосування гіалуронової кислоти трапляється і в трихології. Якщо немає, то інформація нижче для вас!

Навіщо косметологові вчитися?

Застосування засобів з гіалуроновою кислотою – наука. І якщо, на перший погляд, здається, що все просто – то розчаруємо вас, колеги, щоб призначати пацієнтам ті чи інші засоби, потрібно чітко розуміти їх склад і показання до застосування. Європейська Б’юті Бізнес-Школа «Космотрейд» запрошує всіх бажаючих на навчання за різними напрямками.

Програма «КОСМЕТИЧНА ХІМІЯ | ПРОСТО ПРО СКЛАДНИЙ »дозволить вам з легкістю розбиратися в складах косметичних засобів і безпомилково призначати їх клієнтам.

Програма «БАЗОВИЙ КУРС | КОНТУРНА ПЛАСТИКА »розрахована на косметологів з вищою медичною освітою і дасть відмінну базу для успішного розвитку ув своїй професії. Курс присвячений теорії та практиці в ін’єкційних методиках. Ну і нарешті повернемося до трихолог.

Програма «трихолог ДЛЯ ФАХІВЦІВ З МЕДИЧНИМ ОСВІТОЮ» для будь-якого фахівця стане джерелом безцінних знань і навичок!

Записуйтеся на курси в нашу школу прямо зараз в режимі онлайн або зв’яжіться з менеджерами телефоном, вони зорієнтують вас в переліку наших курсів і допоможуть вибрати навчання, яке необхідно саме вам.

0 0 голос
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Схожі статті