+38 067 402-49-57
Напишіть нам

Всі статті

Застосування гіалуронової кислоти в косметології

11 Грудня 2019

Гиалуроновая кислота – компонент must have почти каждого антивозрастного косметического средства. Это известно большинству женщин и мужчин. Некоторые из них знают, что еще гиалуронка встречается в инъекциях красоты. Что же такого уникального в этом компоненте, почему его добавляют в составы косметических средств, заменим ли он и почему? Коллеги, если вы не знаете этого или не уверены в своих знаниях, то информация ниже – для вас.

Гіалуронова кислота – це … Її властивості
Це полісахарид, важлива складова сполучної тканини шкіри. Вона відіграє провідну роль в регуляції водного балансу шкіри. А як відомо, від рівня зволоженості шкіри залежить її пружність, процеси регенерації і відновлення її внутрішніх шарів.

Крім того, гіалуронова кислота відповідає за рельєф шкіри, контролює вироблення еластину і колагену, захищає від ультрафіолетових променів, підвищує захисні функції шкіри.

Щодоби гіалуронова кислота руйнується і тут же утворюється. Однак після 25 років відновлення молекул зменшується. Як результат – шкіра набуває тьмяний відтінок, стає менш пружною і еластичною, на ній з’являються перші ледве помітні зморшки.

Найбільш популярні методи використання гіалуронової кислоти
Гіалуронова кислота досить поширений інгредієнт багатьох косметичних засобів. Логічно, що вона буває різних видів.

Високомолекулярна гіалуронова кислота – через свою формули не може проникнути у внутрішні шари шкіри, однак створює на її поверхні захисну плівку. Головна її функція – утримання вологи. Саме така гіалуронка використовується в ін’єкціях краси.

Низькомолекулярна гіалуронка проникає всередину шарів шкіри, запускає відновлювальні процеси і утримує рідину.

У косметиці для домашнього догляду за обличчям (зокрема, в кремах) масова частка гіалуронової кислоти до 1%. А ось в косметиці, яку в своїй діяльності використовують косметологи-естетист, її вміст досягає 5-ти відсотків.

Напевно ви знаєте, що застосування гіалуронової кислоти має місце і в трихолог. Якщо немає, то інформація нижче для вас!

Навіщо косметологів вчитися?
Застосування засобів з гіалуроновою кислотою – наука. І якщо, на перший погляд, здається, що все просто – то розчаруємо вас, колеги, щоб призначати пацієнтам ті чи інші засоби, потрібно чітко розуміти їх склад і показання до застосування. Європейська Б’юті Бізнес-Школа «Космотрейд» запрошує всіх бажаючих на навчання за різними напрямками.

Програма «КОСМЕТИЧНА ХІМІЯ | ПРОСТО ПРО СКЛАДНИЙ »дозволить вам з легкістю розбиратися в складах косметичних засобів і безпомилково призначати їх клієнтам.

Програма «БАЗОВИЙ КУРС | КОНТУРНА ПЛАСТИКА »розрахована на косметологів з вищою медичною освітою і дасть відмінну базу для успішного розвитку в своїй професії. Курс присвячений теорії та практиці в ін’єкційних методиках. Ну і нарешті повернемося до трихолог.

Програма «трихолог ДЛЯ ФАХІВЦІВ З МЕДИЧНИМ ОСВІТОЮ» для будь-якого фахівця стане джерелом безцінних знань і навичок!

Записуйтеся на курси в нашу школу прямо зараз в режимі онлайн або зв’яжіться з менеджерами по телефону, вони зорієнтують вас в переліку наших курсів і допоможуть вибрати навчання, яке необхідно саме вам.

0 0 голос
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Схожі статті