fbpx

FAQ (uk)

Чи відповідає програма навчання дійсності?

Наші курсанти можуть переконатися, що заявлена програма буде пройдена в повному обсязі, тому що: в перший день навчання всі наші курсанти крім методичного матеріалу отримують графік навчання, в якому перераховані всі теми, вказано час, відведений кожному розділу теорії і відпрацювання практики.

А чи зможу я знайти роботу?

Б'юті-Шкода сприяє в працевлаштуванні своїх учнів. До нас регулярно надходять заявки від роботодавців, які знають наших випускників, як кваліфікованих і цінних співробітників. Свіжі вакансії розміщені на нашому сайті в розділі Кадрове агентство.

А чи зможу я відразу йти працювати?

Програма навчання дає повний необхідний обсяг знань і практичних навичок, з якими ви можете працювати відразу після закінчення курсів. Після наших курсів вам не знадобитися додаткове навчання. Наша школа надає постійну інформаційну підтримку у вигляді безкоштовних майстер-класів. Це дозволяє нашим випускникам обмінятися досвідом і закріпити вивчений матеріал.

Чи швидко окупляться інвестиції в навчання?

Отримавши якісне навчання в нашій Б'юті-Школі і отримавши весь обсяг необхідне навичок для роботи, Ви просто приречені на успіх)) Вартість догляду у косметолога (по Києву) при цьому варіюється від 700 до 1000 грн мінімум, а термін окупності 3-4 місяці. Наші випускники косметологи в перший рік роботи заробляють від 15 000грн в місяць.

А якщо у мене не вийде?

З великою долею впевненості можемо відповісти, що це виключено. Високий професіоналізм і педагогічні навички наших методистів допоможуть Вам подолати невпевненість і самостійно відпрацювати практику, в процесі якої Ви зрозумієте, що у Вас не тільки виходить, а Вам це шалено подобається!

А чи багато людей в групі, чи зможуть мені приділити увагу?

Ми надаємо кожному курсанту індивідуальне робоче місце, всі необхідні витратні матеріали та персональну увагу досвідченого методиста в тій кількості, яка необхідна для успішного засвоєння матеріалу.

Чи достатньо професіоналізму у методиста?

Наші методисти - фахівці-практики високого рівня, з досвідом роботи від 10 років і більше. Вони мають відмінні педагогічними навичками, що дозволяє знайти індивідуальний підхід до кожного курсанту.

Чи буде підтримка після навчання?

Всі наші клієнти можуть звертатися за консультацією, що стосується витратних матеріалів, робочих питань по технікам та іншим нюансам, до менеджерів і методисту Б'юті-Школи Космотрейд. Будьте впевнені, без уваги ніхто не залишиться!

А чи візьмуть мене на роботу з Вашим дипломом?

Диплом європейської Б'юті Бізнес-Школи Космотрейд для роботодавця - це свідоцтво професійної підготовки косметолога. У нас навчаються студенти з усієї України та країн Європи. За 16 років своєї практики ми співпрацюємо більш ніж з 4000 українських компаній. Якщо говорити про сертифікат EuroPass, то наші випускники успішно працевлаштовуються з ними в Білорусі, Молдові, Німеччині, Голландії, Італії, Ізраїлі, Туреччині, Сирії, Швейцарії. Зарубіжні курсанти високо цінують співвідношення ціна / якість наших курсів. Повна картина географії наших випускників відображена на сторінці Про Школу!

Контакти

Київ, вул. Фучика 13

 

Одеса, вул. Успенська, 39/1