Історія школи Космотрейд

нам 19 років

Освіта - ваш ключ до свободи. Ми допоможемо розправити крила. З 2000 року ми надихаємо кращих фахівців індустрії краси. Ми ростимо професіоналів. Для нас краса - не абстрактне поняття, це сенс нашої роботи. Ми одержимі красою в кращому сенсі цього слова. Ми більше знаємо, більше вміємо, ми постійно шукаємо, кожен день вдосконалюємось, та готові ділитися своїм досвідом та знаннями з однодумцями. Ласкаво просимо в клуб одержимих красою!

З повагою, команда Космотрейд

Основатели

ОКСАНА ДЕНИЩУК

Засновник та ідейний натхненник. Президент групи компаній «Космотрейд»: клініка «АНА-КОСМО», компанія «Космотрейд», Європейська Б’юті Бізнес-Школа «Космотрейд», компанія «Сотис Груп Україна».

Сертифікований коуч, магістр МВА, лікар-дерматокосметолог, мезотерапевт, лінержіст. Практичний досвід – 20 років

ПАВЛО ДЕНИЩУК

Національний Секретар Міжнародної Асоціації Естетичних пластичних хірургів ISAPS. Кандидат медичних наук. Академік Європейської Академії Мистецтв.

Провідний пластичний хірург, завідуючий відділенням хірургії клініки «АНА-КОСМО». Дійсний член Всеукраїнської та Всеросійської асоціацій пластичних реконструктивних та естетичних хірургів. Практичний досвід – 29 років.

География наших выпускников

Сертифікат Европасс відкриває вам вікно до Європи. Якість навчання в школі Космотрейд відкриває вам двері усього світу! Наші випускники працюють в 30 країнах світу:

У Росії, Білорусії, Молдові, Іспанії, Німеччині, Голландії, Італії, Англії, Ізраїлі, Туреччині, Сирії, Франції, Швейцарії, Швеції, США, Канаді, Ізраїлі, ОАЕ, Греції, Португалії, Польщі, Грузії, Азербайджані, Фінляндії, Болгарії , Румунії, Угорщині, Марокко, Казахстані.

Наша команда

Что гарантирует ваш результат после обучения

Что гарантирует ваш результат после обучения

Современная Бьюти-Школа

Школа площадью 500 м2 в центре Киева с практикой на базе клиники анти-эйдж медицины и пластической хирургии
АНА-КОСМО

Полностью обеспечиваем всеми расходными и методическими материалами, моделями для отработки практики

С вами работает более 50 преподавателей - экспертов европейского уровня

Государственная лицензия МОН Украины. Обучение с выдачей Свидетельства Косметик (по Гос программе)

Наши выпускники востребованы и работают в лучших салонах и клиниках Украины и Европы!

Возможность работать
в Европе

Обучение с сертификатом EuroPass. Сертификат европейского образца, подтверждающий профессиональные навыки и квалификацию студента в странах Европы

Самая сильная база аппаратов для косметологии лица и тела в Украине

Контакты

Київ, вул. Фучика 13

 

Одеса, вул. Успенська, 39/1