Медичні знання в косметології

Відсутність в класифікаторі професій такої спеціальності, як косметолог, породжує масу проблем. Одна з них, найважливіша та абсурдна – присутність в професії величезної кількості «сторонніх людей», самозванців.

Такими ми називаємо псевдоспеціалістів, які не мають за спиною бази медичних знань. Адже косметологія – це професія, яка дуже тісно межує з медициною, для виконання усіх процедур фахівця необхідна фундаментальна теоретична база.

Чому важливі медичні знання в косметології?

Робота косметолога спрямована на догляд за шкірою – складним органом, який виконує масу важливих функцій. Тому такий крок повинен бути максимально кваліфікованим.

По-перше, косметолог повинен орієнтуватися в фізіології, анатомії, трихолог та дерматології.

По-друге, медична освіта допоможе у сприйнятті та аналізі професійної інформації. Література, курси, майстер-класи, підвищення кваліфікації, та елементарне спілкування з колегами – вам не уникнути термінів.

По-третє, впевненість в собі, чітке усвідомлення своїх дій – важливий аспект будь-якої професії, а тим більше пов’язаної зі здоров’ям людини.

По-четверте, мета будь-якого фахівця – професійне зростання, принаймні так повинно бути. Не маючи відповідної освіти, людина навряд чи може розраховувати на кар’єрне зростання. Адже як клієнти, так і роботодавці зацікавлені у співпраці з кваліфікованими фахівцями.

Ну і, по-п’яте, зрозуміло, що кожен з нас працює з метою отримання доходу. Фахівцю, який не має за спиною освіти, не варто розраховувати на гідну заробітну плату. Що вивчають на курсах основ медичних знань? Людина, далека від своєї професії, може помилково вважати, що для проведення косметологічних процедур досить мінімальної бази знань щодо самих процедур. Це не так!

В рамках навчальної програми «ОСНОВИ МЕДИЧНИХ ЗНАНЬ» слухачі вивчають:

 • Основи анатомії: клітини, тканини, органи та системи органів, кістки, м’язові системи;
 • Травну систему;
 • Дихання;
 • Обмін речовин;
 • Сечостатеву систему;
 • Ендокринну систему;
 • Шкіру;
 • Серцево-судинну систему;
 • Нервову систему;
 • Органи відчуттів;
 • Першу допомогу.

Подібний розподіл по модулях є не випадковим, адже усі ці знання застосовуються кваліфікованим фахівцем в практиці.

Як медичні знання можуть допомогти косметолога в його практиці?

У своїй роботі косметологи використовують різне косметологічне обладнання, професійний інструментарій. Крім того, виконують різного роду маніпуляції. Косметологи не лише усувають симптоми, але і виявляють причини того чи іншого стану. Кваліфікований фахівець в рамках проведення процедур має право рекомендувати дієту, певний спосіб життя, фізичні навантаження та т.і.Щоб ці дії були результативні та тим більше не принесли шкоди красі та здоров’ю клієнта, фахівець повинен розбиратися в усіх процесах, що відбуваються в організмі людини.

Де пройти курси основ медичних знань?

Для навчання вибирайте виключно зарекомендувала себе школу та фахівців в Для навчання вибирайте виключно перевірену школу та гарних фахівців. За роки своєї роботи Європейська Б’юті Бізнес-Школа «Космотрейд» зарекомендувала себе як лідер, що забезпечує своїм учням відмінні теоретичні знання, чудові практичні навички з відпрацюванням на моделях, та авторитет, адже сертифікати про проходження навчання в Бізнес-Школі «Космотрейд» – гарантія того, що ви обов’язково знайдете собі гідне місце роботи. Пройти курси по медичним знанням можна на базі нашої школи. Курс «ОСНОВИ МЕДИЧНИХ ЗНАНЬ» це:

 • велика теоретична та практична база по анатомії та фізіології людини; підготовка до надання першої невідкладної допомоги;
 • підготовка до проходження інших навчань по косметології.

Відзначимо, що курс доступний у двох формах навчання: денна, протягом 1-го тижня; дистанційна охоплює самостійне вивчення матеріалу та on-line тестування. Відмінна альтернатива для людей, які проживають не в Києві. Медичні знання для косметолога – це основа з основ. Вони є гарантією кваліфікованості, затребуваності та авторитету фахівця.

Контакты

Київ, вул. Фучика 13

 

Одеса, вул. Успенська, 39/1