fbpx

МОДЕЛЮВАННЯ М’ЯКИХ ТКАНИН ОБЛИЧЧЯ

МОДЕЛЮВАННЯ М'ЯКИХ ТКАНИН ОБЛИЧЧЯЖінки прагнуть не просто до краси, а до досконалості. У молодому віці кожна дівчина хоче мати бездоганні риси обличчя, чуттєві губи, привабливі вилиці.

У більш зрілому – представниці прекрасної половини людства прагнуть подолати ознаки старіння і вікові зміни контуру обличчя.

Крім того, існують вроджені недосконалості, від яких дівчата мріють позбутися з ранніх років.

Поява різних методів моделювання м’яких тканин без оперативного втручання дало не тільки жінкам, а й чоловікам відмінну можливість протистояти природі і природним процесам старіння. Зберігати свою молодість і привабливість, а найголовніше відчувати впевненість в собі і позитивний настрій в будь-якій ситуації.

Що собою являє моделювання м’яких тканин?

Моделювання м’яких тканин – це введення різних корисних коктейлів в шари шкіри. Наповнювачі мають в складі гіалуронову кислоту, вітаміни, ферменти, пептиди, які, заповнюють зморшки, складки, западини, відновлюють і створюють чітку лінію овалу обличчя, сприяють поліпшенню стану шкіри, коректують форми губ або будь-яких інших зон особи з метою б’ютифікаціі і антиейдж ефекту.

Методи моделювання м’яких тканин безпечні і безопераційне, проте за ефективністю показують відмінні результати і пролонгований ефект.

Плюсом моделювання м’яких тканин є те, що воно дозволяє боротися з недосконалостями, дозволяє повернути шкірі якості, притаманні молодості і усунути явища, характерні для старіючої шкіри.

Щоб надавати послугу з моделювання тканин, фахівець повинен бути грамотним і кваліфікованим, адже завдання полягає не тільки в наданні послуги, а й в подальшому супроводі пацієнта. Кожен косметолог повинен розуміти, що від ускладнень і непротокольних ситуацій не застрахований абсолютно ніхто.

Які є методи моделювання м’яких тканин обличчя?

Давайте розглянемо основні методи моделювання м’яких тканин обличчя. Кожен з них має свої особливості, тонкощі і принципи призначення.

 • Мезотерапія полягає у введенні підшкірно біологічно активних речовин: вітаміни, мікроелементи, гіалуронова кислота і т.д. Завдання мезотерапії – поліпшення кровообігу і стимуляція вироблення еластину і колагену, що відповідають за здоров’я, молодість і привабливість шкірних покривів. Ця процедура ідеальний варіант, в тому числі для молодої шкіри. Вона допоможе підтримати її здоров’я і привабливість, усунути сліди стресу.
 • Біоревіталізація – це внутрішньошкірне введення виключно гіалуронової кислоти. Достатня кількість гіалуронової кислоти в шкірі гарантія її молодості, пружності та еластичності. Біоревіталізація вважається більш натуральної і делікатної омолаживающей процедурою, оскільки вводиться молекула знайома організму. Однак в силу того, що біоревіталізація вважається більш антивіковою процедурою – її потрібно з обережністю призначати власницям молодий шкіри.

Обидві процедури ефективні і результативні, улюблені і шановані як косметологами, так і клієнтами.

Однак варто враховувати, що з урахуванням індивідуальних особливостей організму ефективність процедур у різних людей може бути абсолютно різною.

Ми настійно рекомендуємо прописувати в картці клієнта все стадії ефективності різних процедур і їх протягом у часі.

Це дозволить виробити для кожної людини індивідуальний план комплексного підходу.

Що стосується тривалості ефекту – цей показник також індивідуальний. Пролонгованість ефекту триває від 6 місяців і до року.

 • Окремо зупинимося і на контурній пластиці. Вона, як і біоревіталізація базується на введенні гіалуронової кислоти. Однак ефект, який досягається за її допомогою більш глибокий і ґрунтовний: відновлюються втрачені обсяги і досягається більш виражений антивіковий ефект.

Які цілі моделювання м’яких тканин обличчя?

З урахуванням того, що в процесі процедур вводяться різні за складом коктейлі, цілі, яких ви будете досягати досить різні.

І мезотерапія, і біоревіталізація прибирають перші ознаки старіння і старіння шкіри, нормалізують функції виділення сального сала, позбавляють шкіру від нездорового кольору обличчя, усувають пігментацію.

А тепер зупинимося на особливих результатах кожного з методів. Мезотерапія:

 • усунення тьмяності шкіри;
 • усунення зморшок, як правило, незначних;
 • усунення в’ялості шкіри;
 • боротьба з судинною сіткою;
 • видалення шрамів, рубців (і розтяжок на тілі);
 • боротьба з висипом вугрів і їх наслідками;
 • усунення темних кіл під очима.

Біоревіталізація:

 • відновлення рівня зволоженості клітин шкіри;
 • усунення лущення шкіри;
 • поліпшення стану шкіри після травм, опіків і інших зовнішніх факторів;
 • усунення мімічних зморшок;
 • звуження пор;
 • усунення ознак втоми шкіри;
 • вирівнювання тону особи;
 • вирівнювання рельєфу особи.

Контурна пластика: Ефективність даного методу можна розділить на 2 вікові категорії:

 • б’ютифікація – використовується для молодої шкіри більше з естетичної точки зору;
 • антивікова – використання філерів для боротьби з глибокими зморшками, носогубні складки, усунення вікових проявів навколо рота і очей, відновлення запалих щік і обсягів овалу обличчя.

Поговоримо про важливе …

Техніки моделювання м’яких тканин обличчя вельми поширені, вони не стоять на місці, щодня і щогодини з’являються авторські методики, крім того, перелік препаратів регулярно оновлюється, тому вивчити і випробувати їх самостійно практично неможливо. Європейська Б’юті Бізнес-Школа «Космотрейд» запрошує вас, колеги пройти навчання за двома провідним програма ін’єкційних методик:

БАЗОВИЙ КУРС | КОНТУРНА ПЛАСТИКА

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ | КОНТУРНА ПЛАСТИКА ВЕРХНЬОЇ І СЕРЕДНЬОЇ ТРЕТИНИ ОБЛИЧЧЯ

Вони допоможуть вам зорієнтуватися в світі технік, методик, препаратів, відчути впевненість у своїх силах і навичках. Досвідчені викладачі європейського рівня «поставлять вам руку», навчать володіти голкою і без операцій досягати відмінних результатів, ніж залучати клієнтів і бути затребуваним всюди і завжди.

Контакты

Київ, вул. Фучика 13

 

Одеса, вул. Успенська, 39/1