fbpx

Основи тайм-менеджменту для косметолога

Уміння цінувати свій і чужий час – своєрідний тест на зрілість для людини будь-якої професії, і для жінки-косметолога зокрема. Усвідомлення неоціненності часу приходить, коли починаєш розуміти, що до цієї субстанції легко застосовні лише операції ділення і віднімання, а додавання і множення складають проблему.

Для самостійного осягнення премудрості управління своїм тимчасовим ресурсом необхідно докласти чималих зусиль. Розумніше та ефективніше буде вивчити основи тайм-менеджменту в б’юті-індустрії на тренінгах, пізнаючи нове і вдосконалюючи придбане.

Що таке тайм менеджмент

Підвищення ефективності розпорядження часом за допомогою спеціальних знань і технологій називається тайм менеджментом. Свідомо контролюючи тимчасові ресурси, витрачені на певні види діяльності, можна збільшити продуктивність роботи як самого керівника, так і працездатність його підлеглих.

Навчання правилам тайм менеджменту дає незаперечні переваги у вигляді методів, інструментарію та практичних навичок для досягнення конкретних цілей та успіху у виконанні проектів. Процес управління часом включає:

  • аналіз;
  • побудова моделі стратегії;
  • формулювання мети;
  • планування і вибір пріоритетних векторів руху до поставленої мети;
  • реалізацію плану;
  • контроль і підведення підсумків.

Ефективному керівникові салону краси важливо оцінювати тимчасовий потенціал свого підприємства нарівні з фінансовими ресурсами. В косметології, як і в будь-якому іншому бізнес-проекті, без грамотного управління часовим ресурсом є ризик зниження результативності вкладення грошових ресурсів.

Чому косметологу потрібно постійне навчання

Дослідження в медицині і косметології стрімко просуваються вперед, анонсуючи реальну можливість збереження молодості, краси і привабливості людини на довгі роки. Просунутий косметолог, виконуючи роль провідника між інноваційними підходами, методами, косметичними препаратами та пацієнтами, які перебувають в режимі очікування “дивовижних перетворень”, приречений на перманентне навчання нововведень і регулярне підвищення кваліфікації.

Сучасна косметологія – це не тільки техніка виконання процедур, але і глибина знань практикуючого косметолога. Адже, щоб перебувати в професійному авангарді, йому потрібне вміння складати індивідуальну програму догляду, стратегічно вірно прогнозувати лікування, передбачати можливі естетичні проблеми і вибирати оптимальний метод корекції для кожного клієнта.

Як поєднувати роботу, навчання і особисте життя

В б’юті-індустрії, на відміну від інших галузей, вкоренилася гендерна нерівність: більшість косметологів – жінки. Психологи стверджують, що ККД жінок значною мірою залежить від їх енергетичного стану. Звідси випливає висновок: успіху досягає той, для кого робота приносить задоволення!

Не можна не брати до уваги вплив на працездатність і позитивний настрій коливань енергетичного жіночого циклу. Звідси випливають рекомендації щодо розпорядження жінкою своїм часом в індивідуальній прив’язці до циклу та періодів активності. Щоб практикуючому жінці-косметологу встигнути зробити все, що має для неї життєві пріоритети, включаючи роботу, сім’ю і саморозвиток, існують онлайн курси підвищення кваліфікації.

Віддалене навчання за зручним графіком – “соломонове рішення” для кар’єристки, що бажає процвітати за всіма канонами тайм менеджменту!

Контакти

Київ, вул. Фучика 13

 

Одеса, вул. Успенська, 39/1