fbpx

Помилки контурної пластики губ і як їх виправити

Одним природа подарувала апетитні губки, іншим – іншу привабливість. Ті, хто побажав виправити тонкі або несиметричні губи, можуть звернутися за допомогою до косметолога. Друга за популярністю після ботокса процедура цього століття – збільшення губ філерами гіалуронової кислоти здатна швидко додати помірної пухкості і привабливої сексуальності губок, позбавити від давніх комплексів з приводу природної несправедливості їх господиню.

Контурну пластику губ слід довірити тільки косметолога з вищою медичною освітою лікарської спеціалізації. В іншому випадку помилок, які спотворюють обличчя, не уникнути.

Можливі помилки і ускладнення збільшення губ

У п’ятірці найбільш поширених помилок при корекції губ назвемо такі:

    1. Невірний вибір препаратів – небіодеградуючих речовин (силікон, вазелін, біополімерний гель) замість біосинтетичної гіалуронової кислоти. Гіалуронка не викликає відторгнення, запалень і грубоволокнистого фіброзу. Найважливіша її перевага полягає в наявності антидоту, що дозволяє виправити плачевний результат невдалої процедури.
    2. Вибір фахівця, який не має права і кваліфікації на виконання маніпуляцій, пов’язаних з ін’єкційними методиками. Підсумком погоні за здешевленням процедури у псевдофахівця можуть стати запальні процеси і закупорка судин.
    3. Щільність філера надмірної м’якості не дасть бажаних форм. Занадто щільний препарат призведе до утворення неприродного валика за межами природного контуру, грудочок і консистенції, схожою на гуму.
    4. Техніка введення змінюється паралельно з новими вимогами до корекції. Якщо раніше акцент робили на збільшення обсягу і корекції асиметрії, то сьогоднішній тренд передбачає корекцію форм у бік природності. Такі зміни тягнуть за собою і удосконалення техніки, що вимагає від лікаря постійного навчання та підвищення своєї кваліфікації.
    5. Вибір методу корекції – консервативного (ін’єкції гіалуронки, введення ниток) чи оперативного (хейлопластика). Для єдиного правильного вибору методики, що дозволяє досягти бажаного ефекту, фахівцю необхідна висока кваліфікація.

Якщо вам не вдалося уникнути лікарських помилок, що призвели до ускладнень або потворності, спробуйте їх виправити, звернувшись в салон краси з бездоганною репутацією.

Причини ускладнень і як їх виправити?

Якщо у пацієнта після збільшення набрякли губи, то в нормі така реакція на гіалуронову кислоту повинна зникнути протягом тижня після процедури. Коли виникають великі набряки, що тривають довше потрібного, причина криється в неправильному підборі щільності філера, дозування або техніки введення. Ці ж лікарські помилки можуть мати наслідки у вигляді контурування гелю, яке проявляється на обличчі у вигляді шишок і нерівностей.

Прибрати гіалуронку можна, пройшовши курс фізіотерапії та косметичних процедур, що регулюють відтік лімфи і розсмоктуючих ущільнення. Термічні процедури і масаж дозволять гіалуроновій кислоті деградувати. Бажання пацієнта прискорити позбавлення від філера може бути реалізовано за допомогою ін’єкцій або електрофорезу із застосуванням ферменту гіалуронідаза.

Прикрим наслідком довіри клієнта недостатньо кваліфікованому косметологу може стати нерівномірний розподіл наповнювача, яке візуалізується у вигляді кривизни губ. Врятувати непривабливу ситуацію і поліпшити форму губ можливо, вдавшись до коригувальних ін’єкцій. Другий, але більш тривалий спосіб виправлення асиметрії – фізіотерапія. Третій варіант розрахований на повне позбавлення від гіалуронової кислоти з подальшим моделюванням.

Швидко і ефективно витягти гіалуронку допоможе введення гіалуронідази. Для рівномірного видалення гелю лікарю потрібна висока кваліфікація, навички, ювелірна точність і знання всіх тонкощів процедури.

Контакти

Київ, вул. Фучика 13

 

Одеса, вул. Успенська, 39/1