fbpx

СТАТИ ТРИХОЛОГОМ ПРОСТО!

Фахівців б’юті-сфери умовно можна розділити на дві категорії: ті, які раді освіченості своїх клієнтів в б’юті-сфері, і тих, які не дуже раді цьому.

Однак, що стосується трихологів – вони всім табором за таку освіченість. Адже якщо людина розуміє серйозність проблем волосся і шкіри голови, якщо він не запускає їх, якщо він йде за рішенням конкретних проблем до конкретного фахівця, то це свідчить про його грамотность, а також про те, що фахівці трихології завжди будуть затребувані.

На жаль, далеко не всі клієнти розуміють суть роботи трихолога і чому потрібно звертатися саме до нього, а не скажімо, до перукаря. Однак ті, які вникли в суть питання, ті, які розуміють серйозність проблеми, пов’язаної зі здоров’ям волосся, і важливість її вирішення, не йдуть на компроміс з освітою фахівця.

Клієнти, які звертаються до трихолога, зацікавлені в його професіоналізмі, тому для фахівця-трихолога важливо підтримувати рівень своїх знань і підвищувати кваліфікацію.

Про професію трихолога

За останні кілька десятиліть медицина зробила величезний крок вперед, в тому числі в питаннях лікування волосся і шкіри голови. Якщо ж ви зацікавитесь питанням про стан спеціальності лікар-трихолог, то, на жаль, як такої її не існує. Як правило, в медичних установах цими питаннями займаються або дерматологи, або дерматокосметологи. Однак володіючи безцінним багажем знань і навичок в лікуванні та попередженні  проблем волосся, на сьогоднішній день фахівці трихологи затребувані. Спеціаліст-трихолог задіюється не тільки в медичних установах, а й у салонах краси.

Трихолог – це фахівець з медичною освітою, який займається діагностикою захворювань волосся і їх лікуванням, причому як на голові, так і на тілі людини.

Особливістю хорошого фахівця-трихолога є те, що він розглядає проблеми волосся не тільки з точки зору проблеми волосяного покриву але і з точки зору всього організму. Те ж саме стосується і лікування. Кваліфікований трихолог підходить до вирішення проблеми комплексно, приділяючи увагу всім системам органів, у тому числі травної та ендокринної.

Багато клієнтів навіть не здогадуються про те, що саме трихолог займається лікуванням таких звичайних, на перший погляд, захворювань:

 • педикульоз;
 • рання сивина;
 • лупа;
 • алергічні реакції;
 • і навіть гірсутизм.

Тому завдання трихолога не просто вилікувати пацієнта, а й прищепити йому культуру догляду за волоссям.

Європейська Б’юті Бізнес-Школа «Космотрейд» запрошує бажаючих пройти навчання в Школі трихолог за такими напрямками:

 • Курси трихології для перукарів і косметологів;
 • Трихологія для спеціалістів з медичною освітою.

Умови, опис і особливості курсів для трихологів

У рамках навчальних програм Б’юті Бізнес-Школи «Космотрейд» кваліфіковані викладачі європейського рівня, практикуючі лікарі-трихологи з медичною освітою допоможуть вам скласти алгоритм прийому і консультації пацієнта, діагностування його проблеми і призначення лікування.

Тривалість навчань 1 день інтенсиву.

Кількість людей в групі від 3 до 8 осіб.

Давайте зупинимося більш детально на описах даних курсів.

КУРСИ ТРИХОЛОГІЇ ДЛЯ ПЕРУКАРІВ І КОСМЕТОЛОГІВ

Курс розрахований на фахівців як з медичною освітою, так і без неї. Крім того, курс може стати цікавий для косметологів-естетистів з метою розширення послуг, що надаються. Курс збудований таким чином, щоб фахівець освоїв весь масив знань, необхідних для успішної діяльності:

 • діагностика проблем волосся;
 • виявлення причин захворювання волосся;
 • способи відновлення і лікування волосся;
 • способи стимуляції росту волосся за допомогою кріомасажу.

В рамках практичного заняття слухачі курсу забезпечуються моделями, тріхоскопами і рідким азотом для здійснення процедури кріомасажу.

ТРИХОЛОГІЯ ДЛЯ ФАХІВЦІВ З МЕДИЧНОЮ ОСВІТОЮ

Курс розрахований на фахівців із середньою або вищою медичною освітою, в тому числі на дерматологів. Може проводитися індивідуально. Крім базових навичок фахівця-трихолога ви оволодієте навичками стимуляції і відновлення росту волосся за допомогою кріомасажу і мезотерапії волосистої частини голови.

Також курс включає глибокий розбір діагностики і лікування таких захворювань, як себорея, алопеція і псоріаз.

Маючи за спиною пройдений курс, а на руках диплом –  фахівець автоматично стає на голову вище своїх колег.

Записуйтеся, вчіться і будуйте кар’єру!

Якісне навчання – запорука професіоналізму фахівця, пам’ятайте це, вибираючи навчальний курс.

Європейська Б’юті Бізнес-Школа «Космотрейд» запрошує вас записатися на курси по трихології. Високий рівень навчання поєднується з прийнятною ціною.

Також зверніть увагу на те, що записатися на курси можна онлайн.

Ми гарантуємо підвищення результативності вашої роботи і підвищення вашої затребуваності як серед клієнтів, так і серед роботодавців.

Наша школа має бездоганний авторитет і високі показники результатів навчань. Наші учні затребувані не тільки в містах України, таких як Київ і Одеса, а й в Європі.

Контакты

Київ, вул. Фучика 13

 

Одеса, вул. Успенська, 39/1