Уколи молодості

Естетична медицина розвивається та стає усе більш близькою та зрозумілою для наших з вами клієнтів.

Сьогодні цільова аудиторія доктора естетиста – чоловіки та жінки без обмеження за віком (природно в рамках розумного). Саме тому, опановуючи техніками інвазивної естетичної медицини, ви робите крок у напрямку до своєї популярності, збільшення клієнтської бази та як результат – доходу. Заробляйте більше на уколах молодості. Старіння – процес неминучий. Як би людство не опиралася, але рано чи пізно з ознаками старіння стикаються усі без винятку. Здоровий спосіб життя, правильне харчування, фізична активність, захист від агресивного впливу сонячних променів – усе це може відстрочити старість, але призупинити або зовсім повернути час назад – неможливо. З недавнього часу естетична медицина стала справжнім дивом та відкриттям, адже з її допомогою мільйони жінок та чоловіків можуть зробити крок у бік бажаного омолодження, та, як результат, – поліпшення якості життя. З кожним днем ​​люди усе позитивніше ставляться до ін’єкцій краси, розуміючи, що в них криється ключ до молодості. Косметолог, що володіє ін’єкційними методиками, – це фахівець, який завжди у попиті, популярний, не потребує реклами та додаткового заробітку (природно за умови високої компетентності). Хтось може заперечити, що уколи краси – це зайва відповідальність та переживання. Не погодимося: якщо пройти курс навчання, тримати руку на пульсі новинок, регулярно удосконалювати свої навички, перейняти досвід кваліфікованого викладача, не йти на компроміс з якістю препаратів, то головний біль зміниться на компетентність, попит та прибутковість улюбленої професії.

Які проблеми клієнта можна вирішити за допомогою ін’єкцій

Ви напевно знаєте, чому людина старіє, як з’являються зморшки та інші ознаки старіння. Розуміючи алгоритм цього процесу, ви з легкістю визначте джерело проблеми та способи її вирішення. Давайте розглянемо етапи старіння з прив’язкою до віку. 30 років – виникнення дрібних мімічних зморшок (міжбрівні, «гусячі лапки», навколо губ). На перших етапах вони помітні лише при активній міміці, пізніше – навіть у спокої. 40 років – мімічні зморшки заглиблюються, утворюються носогубні складки. Щоки стають більш щільними. Шкіра тьмяніє, оскільки сповільнюється оновлення клітин. Еластичність та пружність шкіри знижуються через те, що зменшується вміст колагену. Пори збільшуються. Тон шкіри стає неоднорідним. 50 років – шкіра стає тоншою та суші. Обсяг щік зменшується, шкіра починає провисати. Губи стають тонкими та зморшкуватими. Куточки рота опускаються. В області скронь утворюються западини. Фотостаріння проявляється більш чітко (з’являються вікові плями, нерівномірна пігментація. 60 років – шкіра стає рихлою. «Трикутник молодості» перевертається до низу.Шкіра стає дуже тонкою та тьмяною. Виникають підшкірні крововиливи, сповільнюється загоєння. Усі ці процеси звучать як неминучий вирок. Однак, розбираючись в видах уколів краси, розуміючи механізм впливу основних компонентів та правильне введення ви зможете без перебільшення творити чудеса!

Види ін’єкцій

  • Ботулотоксин – речовина, що використовується в препаратах різноманітних торгових марок. Його дія полягає в блокуванні нервових сигналів, тим самим відбувається «заморожування» мімічних зморшок. Власне, для боротьби з ними та використовуються препарати даного типу, а ось при опущенні тканин (наприклад, куточки рота) ботулотоксин не допоможе.
  • Біоревіталізація. До даної методики відносяться усі методи омолодження, в основі яких закладені біологічно активні речовини. Впливаючи на позаклітинний матрикс за допомогою гіалуронової кислоти в поєднанні з амінокислотами, вітамнами, мінералами, рослинними екстрактами шкіра насичується вологою, стає більш гладкою, пружною та еластичною. Крім того, біоревіталізація сприяє поліпшенню кольору обличчя, розгладженню зморшок, боротьбі з пігментними плямами та розтяжками. Використовується для омолодження обличчя, шиї, декольте та інших частин тіла.
  • Мезотерапія. По суті, це та ж біоревіталізація, тільки мова про введення препаратів в середній шар шкіри. В якості діючих речовин використовуються вітаміни, рослинні екстракти, мікроелементи. У складі може бути гіалуронова кислота, але це не обов’язково. Різноманітність діючих речовин диктує широкий спектр дії: від усунення больових відчуттів до розщеплення жиру, від омолодження до боротьби з облисінням.
  • Філлери – це свого роду наповнювачі, як натуральні, так і синтетичні, які на рівні з оперативною пластикою можуть підкоригувати овал обличчя, прибрати мішки під очима або приховати носогубні складки, повернути обсяг губ або змінити форму носа.
  • Плазмотерапія (плазмоліфтінг або PRP-терапія) – це оздоровлення шкіри, яке ґрунтується на введенні під шкіру власної плазми пацієнта, попередньо очищеної та збагаченої. В результаті шкіра стає більш підтягнутою, зморшки розгладжуються, текстура та тон особи вирівнюються. В основному плазмотерапія застосовується для анти-ейдж ефекту, лікування акне, дерматиту, екземи, при боротьбі з целюлітом. Якщо розбиратися в уколах краси, володіти техніками їх введення, то можна відмінно заробляти на ін’єкційних методиках. Єдина умова – регулярне навчання та ще більш регулярна практика.

Важливість практики по ін’єкційним методикам

Ін’єкційна косметологія розвивається день у день. Нові препарати, техніки, авторські методики – щоб бути на коні, необхідно не просто підтримувати рівень своїх знань та навичок, а й регулярно їх удосконалювати.

Можна щодня приймати потоки клієнтів, однак це не шлях до справжнього розвитку. У той час як навчання, семінари, майстер-класи та елементарне спілкування з колегами, обмін досвідом, секретами та фішками – це ті самі цеглинки, з яких складається досвід та віртуозність лікаря-естетиста. Європейська Б’юті Бізнес-Школа «Космотрейд» регулярно проводить навчання ін’єкційними методиками. В рамках курсів провідні викладачі європейського рівня читають теоретичні лекції, а також дають можливість відпрацювати різноманітні ін’єкційні техніки на моделях, що надаються школою. Навчальні курси з ін’єкційним методикам – це інтенсивне та всепоглинаюче занурення до світу уколів краси. Це свого роду плацдарм, що дозволяє відточити майстерність та підвищити популярність та попит серед клієнтів. Пройшовши навчання ін’єкцій, ви станете для свого клієнта світлом до світу молодості та бездоганності.

Контакты

Київ, вул. Фучика 13

 

Одеса, вул. Успенська, 39/1