fbpx

Вугрова хвороба: причини виникнення і способи лікування

Колеги, ви напевно помітили, що клієнти часто звертаються з проблемою вугрової хвороби. За статистикою це одне з найбільш поширених захворювань шкіри з 12 до 25 років. Йому схильні до 80% молодих людей. Старше 25 років – 35%.
І хоча, на перший погляд, акне проблема звичайна, її діагностування та лікування – справа не з простих. Деколи косметичного втручання недостатньо. Особливо якщо мова про ускладнення. Тоді досвідчений косметолог вдається до застосування лікарських засобів і апаратних методик. Але про це трохи пізніше.

Причини виникнення вугрової хвороби

Причин вугрової хвороби багато. Найчастіше акне проявляється:

  • у період гормонального збою або гормональної активності;
  • через гіперактивність сальних залоз;
  • причиною може стати демодекоз (вугровий кліщ);
  • як наслідок захворювань шлунково-кишкового тракту;
  • неправильний догляд за шкірою.

Тому, коли до косметолога приходить клієнт з вугровою хворобою, то першим кроком до позбавлення від неї має стати правильне виявлення причин захворювання, а після цього призначення правильного лікування вогнищ акне.

Способи лікування вугрового висипу

В залежності від тяжкості перебігу хвороби, косметолог-естетист призначає лікування. Як правило воно спрямоване на нормалізацію вироблення шкірного сала, на зменшення вогнищ запалень, а також на усунення вугрових елементів.

Кваліфікований дерматолог прекрасно знає, що в боротьбі з будь-якими шкірними захворюваннями, в тому числі прищами, повинен мати місце комплексний підхід, що зачіпає здоров’я всіх систем органів.

Як ми вже говорили, лікувати вугровий висип можна за допомогою спеціальної косметики, також в хід йде призначення лікарських препаратів і застосування апаратних методик. Однією з найбільш ефективних у боротьбі з акне є лазерна методика. Її суть полягає в тепловому впливі, спрямованому на стимуляцію нормальної роботи сальних залоз, нормалізацію метаболічних процесів шкіри, поступове зменшення запалених ділянок на обличчі.

Крім того, лазерні технології дозволяють поліпшити стан шкірних покривів, видалити постакне, зокрема шрами і пігментні плями.

Що стосується плюсів лазерних методик, то це:

  1. Відсутність хворобливих відчуттів;
  2. Відсутність необхідності «випадати» зі звичного способу життя;
  3. Незначний перелік протипоказань і ускладнень.

Колеги, призначаючи лікування вугрової хвороби не забувайте розповідати клієнтам про правильний догляд за шкірою, схильної до вугрового висипу, а також про способи і методи її профілактики.

Чому важливо вчитися?

Для того, щоб ваші рекомендації і призначення завжди були кваліфікованими і результативними ми – колектив Європейської Б’юті Бізнес-Школи «Космотрейд» – рекомендуємо вам в обов’язковому порядку підвищувати рівень професійної кваліфікації.

Програма « ПІДТВЕРДЖЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ для практики КОСМЕТОЛОГА » розрахована на практикуючих косметологів, які бажають підвищити теоретичний рівень, відпрацювати практичні навички і перейняти досвід провідних викладачів нашої школи. За підсумками курсу слухачам видається Диплом Б’юті Бізнес-Школи «Космотрейд».

Контакти

Київ, вул. Фучика 13

 

Одеса, вул. Успенська, 39/1