fbpx

Як позбутися темних кругів під очима

Темні круги під очима – це проблема, яка актуальна для кожної жінки, і, напевно, левова частка з вас, колеги, стикалися з цією проблемою не тільки у клієнтів, але і на власному досвіді. Причин даної проблеми може бути декілька, а от способів їх усунення куди більше. Щоб правильно виявляти причини темних кругів під очима і надавати кваліфіковану допомогу в позбавленні від них, необхідно регулярно підвищувати професійний рівень.

Природа виникнення темних кругів під очима

Недоспала людина або перенервувала – буквально на наступний ранок результат на обличчя. Як правило, чоловіки рідко звертають увагу на це, а жінки тут же знаходять виправдання і рясно замазують наслідки стресу коректорами і тональними засобами. Насправді ж, причини цього неприємного явища можуть бути серйознішими. Напевно ви, колеги, прекрасно знаєте, але все ж перерахуємо їх.

 • Сон менше 6 годин. Якщо людина недоспала 1 раз – виспиться і круги пройдуть. Якщо систематично – косметологу доведеться брати ініціативу в свої руки.
 • Стрес, перевтома, безсоння – вони швидко знаходять відображення на обличчі.
 • Алкоголь і тютюн в лічені дні провокують синюшність навколо очей.
 • Незбалансоване харчування. Авітаміноз, до речі, може перерости в більш серйозні проблеми.
 • Навантаження на очі. Причина рідкісна, але і вона має місце бути.
 • УФ-випромінювання і, як результат, – пігментація.
 • Недолік води в організмі і, як результат, зневоднення і витончення шкірних покривів.
 • Травми шкіри, що ведуть до розриву кровоносних судин.
 • Алергія. Так-так, колеги, алергічні реакції організму можуть проявлятися у вигляді мішків і темних кругів під очима.
 • Соматичні захворювання організму.

Які є косметологічні способи боротьби з кругами під очима?

Колеги, напевно ви змучилися відповідати на питання про те, як прибрати круги під очима в домашніх умовах? Однак кожен новий клієнт задає його з несамовитим завзяттям. Як же правильно на нього відповісти?

Відповідайте правду!

Їх потрібно не усувати, а запобігати, ну а якщо вже вони з’явилися, та ще й вкоренилися, то ніякі огірочки під очима не допоможуть. Самий вірний спосіб – звернутися до кваліфікованого косметолога-естетиста, який насамперед виявить причину, а потім підійде до її вирішення комплексно.

Тепер поговоримо про способи усунення та лікування «мішків».

 1. Маски. Не огіркові і не картопляні, зрозуміло. Професійні з гіалуронової кислотою, еластином, колагеном та іншими активними компонентами допоможуть подолати припухлість повік. Цей спосіб не має протипоказань, однак працює лише в незапущених випадках.
 2. Лимфодренаж. Токи впливають на шкіру, скорочують м’язи, покращують кровообіг, сприяють відтоку лімфи від очей. Перша процедура позбавить від припухлостей і освітлить шкіру.
 3. Лімфодренажний масаж. Щоб виконувати процедуру, фахівець повинен мати високу кваліфікацію.
 4. Мезотерапія. «Коктейлі» на основі ферментів, вітамінів і мінералів, рослинних екстрактів і т.п. не тільки приберуть темні круги під очима, а й благотворно вплинуть на загальний стан шкіри.
 5. Контурна пластика. На відміну від мезотерапії, в складі філерів основний компонент – гіалуронова кислота. Вона сприяє оновленню, відновленню, харчуванню шкірних покривів, надає антивікову дію.

Щоб правильно виявити причину темних кругів під очима і ліквідувати цю проблему косметолог повинен мати високу професійну кваліфікацію. Європейська Б’юті Бізнес-Школа «Космотрейд» запрошує всіх бажаючих пройти навчання по косметології:

– Одноденний семінар « ЯК ПІДВИЩИТИ ЕФЕКТИВНІСТЬ І БЕЗПЕКУ ІН’ЄКЦІЙНИХПРОЦЕДУР »

– А також двотижневу дистанційну програму.

Цікаво? Ставьте питання або записуйтеся на навчання по телефону або в режимі онлайн.

Контакти

Київ, вул. Фучика 13

 

Одеса, вул. Успенська, 39/1