fbpx

Які антивікові процедури краще запропонувати своїм клієнтам?

На жаль, пігулку молодості ще не винайдено, а тому наше з вами завдання, колеги, допомагати клієнтам максимально продовжити молодість. На тому етапі, коли вікові зміни шкіри ще не настали їх можна відстрочити правильним харчуванням, заняттями спортом, режимом дня, косметичними процедурами, комплексним доглядом і захистом від УФ-випромінювань і т. п. Коли ж перші ознаки старіння шкіри, як кажуть, на обличчя, то потрібно дати зелене світло анти-ейдж процедурам.

Про старіння шкіри

Старіння шкіри процес неминучий. Внутрішні та зовнішні фактори невблаганні, а тому тонкі лінії, втрата вологи і пружності шкіри – це перші вісники того, що догляд повинен стати ще більш комплексним, ще більш ретельним і ще більш професійним. Поступово з’являються зморшки, відбувається втрата об’єму і щільності шкіри навколо очей з’являються «гусячі лапки», проглядаються «носогубки», на лобі віддруковуються найменші негативні емоції, шия втрачає свою контурність і бездоганність.

Якими наляканими і сумними не приходили б до вас ваші клієнти, дайте їм зрозуміти, що сучасна косметологія дарує чудовий шанс продовжити молодість шкіри в будь-якому віці.

Косметологічні процедури проти старіння шкіри і методи боротьби зі зморшками

Умовно косметологічні процедури анти-ейдж можна розділити на ті, які схожі з профілактикою, і ті, які спрямовані на боротьбу зі старінням шкіри.

– Біоревіталізація і мезотерапія – ці базові процедури сповільнять появу зморшок, зволожать шкіру, наситять її корисними вітамінами та мікроелементами, вологою, тим самим посприяють її омолодженню і максимальному продовженню молодості.

– Контурна пластика, лазерне омолодження, ін’єкційні методики – більш ефективні та серйозні методи. Як правило, призначаються жінкам від сорока років. Дозволяють вирівняти рельєф, усунути зморшки, надати чіткості овалу обличчя.

– Після п’ятдесяти років найбільш ефективним способом боротьби зі зморшками стане пластична хірургія. Однак ультразвуковой ліфтинг, все ті ж уколи краси, фотоомолоджування і інші косметологічні процедури допоможуть мінімізувати прояви старіючої шкіри, що в’яне, посприяють синтезу колагену і еластину, мінімізують купероз і пігментацію, чим повернуть шкірі свіжий і привабливий колір.

Курси Космотрейд – ми знаємо все про анти-ейдж медицину

Бажаєте розбиратися в тонкощах старіння шкіри, розуміти механізми перешкоди цьому процесу і перейняти досвід провідних фахівців в сфері естетичної медицини? Записуйтеся на курси в Європейську Б’юті Бізнес-Школу «Космотрейд».

КУРСИ ІН’ЄКЦІОННОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ розраховані на косметологів з вищою медичною освітою. Одноденний інтенсивний курс теорії та практики зробить вас беззаперечним експертом в області мезотерапії і біоревіталізації.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ | 3D-ЛІФТИНГ ПРЕПАРАТОМ RADIESSE присвячено канюльній техніці ін’єкційного застосування препарату Radiesse. Програма розрахована на практикуючих косметологів-естетистів з вищою медичною освітою.

Кваліфіковані викладачі, відпрацювання навичок на моделях, прийнятні ціни і грамотні успішні випускники роблять нашу школу незаперечним лідером!

Контакти

Київ, вул. Фучика 13

 

Одеса, вул. Успенська, 39/1