fbpx

З якого віку робити біоревіталізацію

Салонні процедури зволоження шкіри та її омолодження часто включають мезотерапію і біоревіталізацію. Роблять процедуру лікарі в салонах краси, які мають вищу або середньо-спеціальну медичну освіту та пройшли курс біоревіталізації для майстрів косметологів. Уколи краси мають свої показання та протипоказання, тому призначати їх повинен лікар дерматолог-косметолог після уважного огляду і дослідження анамнезу пацієнта.

Біоревіталізація – це уколи гіалуронової кислоти, які робляться в області обличчя, шиї та зони декольте дрібними ін’єкціями спеціальних препаратів. Гіалуронова кислота – це компонент шкіри, але з віком його виробляється мало, тому з’являється сухість і відчуття стягнутості. Ін’єкції мають більш виражений і тривалий ефект, ніж маски або креми, тому процедура в салонах дуже затребувана. Вони дозволяють уповільнити процес старіння шкіри.

Який оптимальний вік для біоревіталізації?

Починати робити ін’єкційні процедури потрібно не раніше 30 років. До цього часу природний запас гіалуронової кислоти в шкірі зменшується і вона виявляє перші ознаки сухості. Якщо шкіра суха в більш молодому віці, краще почекати з ін’єкціями препаратів гіалуронової кислоти, вибираючи переваги іншим більш щадним методам.

Певного універсального віку, коли потрібно починати робити біоревіталізацію, не існує, все залежить від індивідуальної будови шкіри і стану – для когось це 25 років, а для когось і після 35. Лікар дерматолог косметолог на огляді дає рекомендації пацієнтці, їй потрібно починати робити біоревіталізацію або пройти курс мезотерапії. При цьому приймається рішення, який саме склад препарату підійде, його дозування і тривалість проходження косметологічних сеансів. Стандартно це 1 процедура в 2 тижні, всього 4 рази.

Процедура зупинки процесу старіння шкіри має накопичувальний ефект, тому результату з першого разу ви не помітите. Після одного курсу з 4 процедур ефект буде виражений і збережеться протягом 6-12 місяців, за умови підтримуючих процедур. Косметологи рекомендують після закінчення курсу робити додатково 1 сеанс кожні 3 місяці для профілактики.

Показання до біоревіталізації

Вже після 25 років жінки починають помічати зміни шкіри і перші ознаки старіння. Показання до процедури біоревіталізації є:

  • Надмірна сухість шкіри, коли звичайні засоби не дають очікуваного ефекту;
  • Підготовка до сухого клімату – переїзд в жарку країну або початок опалювального сезону взимку;
  • Життя в несприятливій екологічній зоні – в забрудненому вихлопними газами та шкідливими викидами повітрі мегаполісів, де шкіра постійно відчуває стрес;
  • Генетична схильність до раннього старіння – суха й тонка шкіра, з’являються зморшки в області очей занадто рано, до 25 років.

Гіалуронова кислота в ін’єкціях поповнює запаси природної вологи в шкірних покривах, тому після процедур шкіра обличчя виглядає свіжою, сяючою, відпочилою. При цьому самодіагностика і вимога провести процедуру за власним бажанням неприпустимі – її призначає лікар, який вирішує, чи потрібно стимулювати шкіру і вводити в неї порції спеціальних препаратів, оглядаючи її стан. Лікар ставить діагноз, який часто не збігається з думкою самого пацієнта, і може призначити інші процедури.

Особливості біоревіталізації після 35

Починати процедуру раніше 25 років зазвичай не має сенсу, а в старому віці – в 50-60 вже пізно. Це пов’язано з віковими особливостями шкіри та змінами, які в ній відбуваються. Чим старший пацієнт, тим менше ефекту надасть ін’єкція гіалуронової кислоти, особливо у людей, які не знайомі з косметологією.

У віці 35+ лікарі призначають коктейлі та препарати, які містять у складі компонентів не тільки гіалуронову кислоту, але і вітаміни, амінокислоти і пептиди. Цей комплекс допомагає зволожити шкіру і живить її необхідними в цьому віці активними компонентами.

Також ефективність ін’єкційної терапії залежить від уміння лікаря і його досвіду. Курс «Як підвищити ефективність і безпеку ін’єкційних процедур» рекомендований для практикуючих майстрів в косметології.

Розповсюджені омани про біоревіталізацію

У косметологічному кабінеті працюють лікарі, які мають спеціальну підготовку з косметології. Вони вже пройшли курс «Основи медичних знань» і ведуть практику, використовуючи сучасні ефективні препарати. Від правильної постановки діагнозу і їх вміння буде залежати ефективність. Вони визначають діаметр папул при введенні ін’єкцій і глибину проникнення в шари шкіри.Багато хто думає, що курс биоревитализации допоможе вирішити всі проблеми зі старінням шкіри, тому поширені такі помилки щодо біоревіталізації:

  • Усунення зморшок – зволоження не забере зморшки, особливо глибокі;
  • У процедури немає протипоказань – вони є, це алергія на компоненти, ряд хронічних і небезпечних захворювань, вагітність і лактація;
  • Ефект миттєвий – після процедури на шкірі залишаються папули або горбки, які з часом розгладжуються;
  • Для обличчя і зони декольте досить одного шприца препарату – насправді може знадобитися і більше.

Біоревіталізація – це дорога процедура, так як самі препарати коштують дорого. Наважуючись на омолодження, потрібно розраховувати на те, що доведеться пройти увесь курс і після цього робити підтримуючі уколи, інакше ефект швидко зійде нанівець.

Контакти

Київ, вул. Фучика 13

 

Одеса, вул. Успенська, 39/1