fbpx

Застосування гіалуронової кислоти в косметології

Гіалуронова кислота – компонент must have майже кожного антивікового косметичного засобу. Це відомо більшості жінок і чоловіків. Деякі з них знають, що ще гіалуронка зустрічається в ін’єкціях краси. Що ж такого унікального в цьому компоненті, чому його додають до складу косметичних засобів, чи можна його замінити? Колеги, якщо ви не знаєте цього або не впевнені у своїх знаннях, то інформація нижче для вас.

Гіалуронова кислота – це… Її властивості

Це полісахарид, важлива складова сполучної тканини шкіри. Вона відіграє провідну роль у регуляції водного балансу шкіри. А як відомо, від рівня зволоженості шкіри залежить її пружність, процеси регенерації та відновлення її внутрішніх шарів.

Крім того, гіалуронова кислота відповідає за рельєф шкіри, контролює вироблення еластину і колагену, захищає від ультрафіолетових променів, підвищує захисні функції шкіри.

Щодоби гіалуронова кислота руйнується і тут же утворюється. Однак після 25 років відновлення молекул зменшується. Як результат – шкіра здобуває тьмяний відтінок, стає менш пружною і еластичною, на ній з’являються перші ледве помітні зморшки.

Найбільш популярні методи використання гіалуронової кислоти

Гіалуронова кислота досить поширений інгредієнт багатьох косметичних засобів. Логічно, що вона буває різних видів.

Високомолекулярна гіалуронова кислота – з-за своєї формули не може проникнути у внутрішні шари шкіри, однак створює на її поверхні захисну плівку. Головна її функція – утримання вологи. Саме така гіалуронка використовується в ін’єкціях краси.

Низькомолекулярна гіалуронка проникає всередину шарів шкіри, запускає відновлюючі процеси і утримує рідину.

У косметиці для домашнього догляду за обличчям (зокрема, в кремах) масова частина гіалуронової кислоти до 1%. А ось в косметиці, яку у своїй діяльності використовують косметологи-естетисти, її вміст досягає 5-ти відсотків.

Напевно ви знаєте, що застосування гіалуронової кислоти має місце і в трихології. Якщо ні, то інформація нижче для вас!

Навіщо косметологам вчитися?

Застосування засобів з гіалуроновою кислотою – наука. І якщо, на перший погляд, здається, що все просто – то розчаруємо вас, колеги, щоб призначати клієнтам ті або інші засоби, потрібно чітко розуміти їх склад та показання до застосування. Європейська Б’юті Бізнес-Школа «Космотрейд» запрошує всіх бажаючих на навчання за різними напрямками.

Програма « КОСМЕТИЧНА ХІМІЯ | ПРОСТО ПРО СКЛАДНЕ » дозволить вам з легкістю розбиратися в складах косметичних засобів і безпомилково призначати їх клієнтам.

Програма « БАЗОВИЙ КУРС | КОНТУРНА ПЛАСТИКА »розрахована на косметологів з вищою медичною освітою і дасть відмінну базу для успішного розвитку в своїй професії. Курс присвячений теорії та практиці в ін’єкційних методиках. Ну і нарешті повернемося до трихології.

Програма «ТРИХОЛОГІЯ ДЛЯ ФАХІВЦІВ З МЕДИЧНОЮ ОСВІТОЮ » для будь-якого фахівця стане джерелом безцінних знань і навичок!

Записуйтеся на курси в нашу школу прямо зараз в режимі онлайн або зв’яжіться з менеджерами по телефону, вони зорієнтують вас в переліку наших курсів і допоможуть вибрати навчання, яке необхідно саме вам.

Контакти

Київ, вул. Фучика 13

 

Одеса, вул. Успенська, 39/1