+38 067 402-49-57
Напишіть нам

Місто

Киев Одесса

Задати питання

Про курс

ПРО КУРС. Курс навчання Плазмо-терапії призначений для косметологів З ВИЩОЮ І СЕРЕДНЬОЮ МЕДИЧНОЮ ОСВІТОЮ і для лікарів, які хочуть розширити свої знання про ін’єкційної косметології. Це важливо знати, тому що без належної освіти ви не зможете пройти його ніде в Україні.

ЯКЩО НЕ МАЄТЕ МЕДИЧНОЇ ОСВІТИ – не впадайте у відчай. У нас найкраща школа косметології в Україні, і ви точно можете знайти для себе КУРСИ КОСМЕТОЛОГІЇ, які допоможуть вам розширити перелік своїх послуг і підвищити дохід з одного робочого дня. Крім це

ЩО ВИВЧАЮТЬ НА КУРСІ. На даному курсі ви вивчите всі про методику яка заснована на клітинному омолодження тканин шкіри – плазма-ТЕРАПІЯ, від історії до всіх тонкощів приготування і техніки введення препарату. Крім всіх теоретичних аспектів і майстер-класу, у вас буде практика, на якій ви зможете закріпити отримані знання проведенням процедур на моделях самостійно. Після цього навчання, ви збільшите свій заробіток ще одним джерелом доходу, запропонувавши клієнтам саму безпечну та високоефективну послугу по омолодженню.

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ. Навчання проходить 8 годин на міні групах до 5 чоловік або індивідуально. Перша частина модуля – об’ємна теорія, яка дасть вам широку базу знань. Друга частина – практика на моделях під контролем методиста. Кожен зі студентів обов’язково випробує отримані навички і здасть індивідуальний навіщо.

Для навчання Вам надається все необхідне: методичні посібники, витратні матеріали та препарати. При собі необхідно мати лише медичний халат (можна придбати в школі) або костюм і змінне взуття.

ХТО ПРОВОДИТЬ КУРСИ. Курси проводять виключно практикуючі фахівці, досвідчені лікарі, викладачі вміють навчати і люблячі свою професію.

ДОДАТКОВІ КУРСИ. Для тих у кого вищу медичну освіту, ми можемо запропонувати пройти комплекс з 4-х методик за 3 дні: Мезотерапія, Біоревіталізація, Контурна пластика і Ботул-терапія. Проходження курсу комплексно вигідніше. Ви економите на навчання. Крім того, після закінчення курсу вам надаються знижки на закупівлю препаратів від компаній-виробників.

НАШІ ВИПУСКНИКИ успішно працевлаштовуються, так як наша школа має репутацію сильної та надійної школи на ринку індустрії краси. На сайті є розділ «кадрове агентство», де Ви зможете підібрати собі вакансію або розмістити своє резюме.

Залишайте заявку на курс і ми допоможемо Вам стати високооплачуваним і затребуваним фахівцем косметології!

*Також для випускників Космотрейд діють спеціальні ціни на подальше навчання

Також для випускників Космотрейд діють спеціальні ціни на подальше навчання

Переваги курсу

ПІДТВЕРДЖЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Державна ліцензія МОН України. Навчання з видачею Свідоцтва Косметик (за Держ програмою)

ШЛЯХ ДО ЄВРОПИ

Випускники "Космотрейд" високо затребувані і працевлаштовуються в кращі салони і клініки

БОНУС

Повністю забезпечуємо усіма витратними і методичними матеріалами, моделями для відпрацювання практики

Як ми викладаємо

Завжди на зв'язку - завжди підтримаємо

Пройти навчання може будь-який початківець майстер і отримати потрібні навички і вміння для роботи, для цього необхідно записатися на заняття в Києві або в Одесі

Відгуки

Мальвіна

4 Липня 2020

Привіт, якщо я фармацевт (молодший спеціаліст) чи зможу я пройти весь курс?

Дивитися відео-відгук

Ярослава

4 Липня 2020

Привіт підкажіть будь ласка яку медичну освіту потрібно отримати щоб потім можна було пройти ваші курси та працювати косметологом? Я вчуся в 11 класі школи. І яка вартість навчання?

Дивитися відео-відгук

Валерія

4 Липня 2020

Чи можна пройти у вас навчання, для подальшої роботи в сфері косметології без медичної освіти?

Дивитися відео-відгук

Зоряна

4 Липня 2020

Привіт, якщо я закінчила «Житомирський інститут медсестринства» і здобула освіту «зубний гігієніст» можна мені курси пройти по косметології?

Дивитися відео-відгук

Анастасія

4 Липня 2020

Напишіть будь ласка прайс по курсах

Дивитися відео-відгук

Ірина

4 Липня 2020

Добрий день, підкажіть без мед освіти чи можу я пройти ваші курси?

Дивитися відео-відгук