+38 067 402-49-57
Напишіть нам
 • RU
 • UA
 • EN

 • RU
 • UA
 • EN
 • КУРСИ ІН'ЄКЦІЙНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ

  Тривалість курсу

  1 день

  Задати питання

  Про курс

  Опис курсу

  ПРО КУРСИ. Ін’єкційні методики – це популярний тренд серед клієнтів косметології, який дає швидкий результат. Для косметолога це хороший спосіб збільшити аудиторію своїх клієнтів та вийти на принципово інший рівень обслуговування та якості послуг. Тому ми приділяємо цьому курсу багато уваги.

  Курс ін’єкційної косметології- це навчання групі косметологічних процедур, які засновані на введенні препарату за допомогою голки. Найпоширеніші методики серед ін’єкційних процедур в косметології – це біоревіталізація, мезотерапія, контурна пластика. За допомогою ін’єкційних процедур ваші клієнти швидко отримують бажаний ефект свіжості та підтяжки шкіри, видалення зморшок, контуру обличчя та збільшення губ.

  Курс ін’єкційних методик доступний в повному обсязі ЛИШЕ ДЛЯ КОСМЕТОЛОГІВ З ВИЩОЮ МЕДИЧНОЮ ОСВІТОЮ. Це важливо знати, тому що без належної освіти ви не зможете пройти його в Україні.ДЛЯ СТУДЕНТІВ З СЕРЕДНЬОЮ МЕДИЧНОЮ ТА ФАРМ. ОСВІТОЮ доступний комплекс з 2-х методик за 2 дні:

  • мезотерапія
  • біоревіталізація.

  ЯКЩО НЕ МАЄТЕ МЕДИЧНОЇ ОСВІТИ – не впадайте у відчай. У нас найкраща школа косметології в Україні, й ви точно можете знайти для себе КУРСИ КОСМЕТОЛОГІЇ (<< подивитися >>), які допоможуть вам розширити перелік своїх послуг та підвищити дохід з одного робочого дня. Крім цього ми даємо можливість попрацювати з класною європейською косметикою, усі курси косметології відпрацьовуються на моделях, а ви отримуєте додаткові знання в області косметології.

  ЩО ВХОДИТЬ У НАВЧАННЯ. Курс навчання включає теорію та обов’язкову практику. Для навчання вам надається усе необхідне: методичні посібники, витратні матеріали й препарати. Зверніть увагу, що усі препарати, які використовуються у нашій школі – це препарати найвищої якості преміальних торгових марок. лише європейські, лише перевірені.

  У вас буде можливість побачити дію препаратів та переконатися у тому, що робота з якісними матеріалами – це не просто величезне задоволення, але і завжди щасливий клієнт, який стане для вас джерелом хороших відгуків та рекомендацій.

  Практичну частину ви відпрацьовуєте на моделях, що надаються школою. При собі вам необхідно мати лише медичний халат (можна придбати в школі) або костюм й змінне взуття.

  ХТО ПРОВОДИТЬ КУРСИ. Курси проводять виключно практикуючі фахівці, досвідчені медики, учасники конференцій та виставок. Викладачі вміють навчити й обожнюють свою професію. Співробітники клініки «АнаКосмо»

  Як ми можемо вам допомогти стати косметологом

  Надсилайте заявку з цієї сторінки, дочекайтеся дзвінка нашого менеджера й ми разом з вами визначимося, з якого курсу вам найефективніше почати навчання, щоб отримати професію сертифікованого косметолога.

  Ми відправимо вам програму та вартість навчання і, звісно, у вас буде можливість отримати хорошу знижку!

  Не чекайте, доки мине час. Почніть прямо зараз!

  *Також для випускників Космотрейд діють спеціальні ціни на подальше навчання

  Також для випускників Космотрейд діють спеціальні ціни на подальше навчання

  Після закінчення курсу видається

  Диплом Б'юті Бізнес-Школи Космотрейд

  Переваги курсу

  Безцінні знання

  Ви освоїте одну з найбільш затребуваних процедур в індустрії краси

  ЗАПИТАНІСТЬ

  Освоїте одну з кращих і високооплачуваних професій

  ВИСОКИЙ ДОХІД

  Збільшите свій дохід за рахунок нової процедури в своєму арсеналі

  ДОВІРА

  Довіра клієнтів на 100%

  Програма курсу

  Модуль 1

  Теоретична частина

  +
  -

  Модуль 2

  Практична частина

  +
  -

  Як ми викладаємо

  Завжди на зв'язку - завжди підтримаємо

  Пройти навчання може будь-який початківець майстер і отримати потрібні навички і вміння для роботи, для цього необхідно записатися на заняття в Києві або в Одесі

  Відгуки

  Мальвіна

  4 Липня 2020

  Привіт, якщо я фармацевт (молодший спеціаліст) чи зможу я пройти весь курс?

  Дивитися відео-відгук

  Ярослава

  4 Липня 2020

  Привіт підкажіть будь ласка яку медичну освіту потрібно отримати щоб потім можна було пройти ваші курси та працювати косметологом? Я вчуся в 11 класі школи. І яка вартість навчання?

  Дивитися відео-відгук

  Валерія

  4 Липня 2020

  Чи можна пройти у вас навчання, для подальшої роботи в сфері косметології без медичної освіти?

  Дивитися відео-відгук

  Зоряна

  4 Липня 2020

  Привіт, якщо я закінчила «Житомирський інститут медсестринства» і здобула освіту «зубний гігієніст» можна мені курси пройти по косметології?

  Дивитися відео-відгук

  Анастасія

  4 Липня 2020

  Напишіть будь ласка прайс по курсах

  Дивитися відео-відгук

  Ірина

  4 Липня 2020

  Добрий день, підкажіть без мед освіти чи можу я пройти ваші курси?

  Дивитися відео-відгук